Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Alacsony cukortartalmú gyümölc...

Alacsony cukortartalmú gyümölcsöket sem ajánlott délután fogyasztani?

Figyelt kérdés
Pl. feketeribizli, meggy...
2014. ápr. 22. 18:39
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Az meg a másik, mert akkor ennyi erővel tök mindegy lenne napi 8-10 adagba szétosztani, elég lenne egy embernek egyszerre is megennie a napi kaja mennyiséget (már ha bírja), a hatás teljesen ugyanaz lenne, nem igaz? Nem hiszem...
2014. ápr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Igen de elsosorban nem ilyen dolgok miatt lehet jo.

Inkabb olyanok miatt hogy segit szalkasan tartani mert etvagycsokkento hatasa van a böjtnek. +jo nagy adag kajakat ehetsz dietanal is.

Vagy vannak olyanok akiknek tök jol beleillik az eletstilusukba. ( pl egyetemistak )

Akkor olyan elonye lehet mèg hogy mivel sokkal kevesebbet kell stresszelni a kajan hogy mikor edd meg a kajádat. Hogy vidd magaddal pl. ami vegulis elenyeszo de akkor is tobb idod es figyelmet fordithatsz pl edzesre tanulasra munkadra.

Elmeletileg a leptin hormonszintet is noveli a bojtolessel es tulevès pàrosa. Mondjuk en ebben kicsit ketelkedem.

Vannak emberek akik ures gyomorral fokiszaltabbak jobb a teljesitmenyuk. Ez hozzajarulhat igy ahhoz hogy edzesen gyorsabban fejlodj a gyakorlatokban es kisebb kaloriaplusz mellett is fel tudd szedni ugyanazt az izmot amit nagyobbal szednel fel csak kevesebb zsir mellett logikusan mert kevesebbb az ossztomeg ami jon.

De tenyleges olyan hatasa amivel direkbte gyorsitja a fejlodest nem hiszem hogy van. Csak ilyenek. Ez meg egyénfüggö.

2014. ápr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Ddrake: a legjobb fegyverunk amit tudunk az izomepiteshez felhasznalni az a kaloriaplusz. Kaloriapluszban az osszes anabolikus hormon megnövekedik. Erre kell figyelni. Meg pl optimalis zsirt bevinni. Meg eleg feherjet.

A 8-10 etkezes fontos lehet versenyszinten ahol szamit az a par g izom.

Ha nem versenyzel akkor nem nagyon fogsz kulonbseget tapasztalni a fejlodesedben. Ha meg igen az se direkt fejlodes lesz hanem inkabb meggyozodes hogy ez nagyonjo meg minden aminek hatasara kemenyebben fogsz edzeni es igy vezethet jobb testkompoziciohoz mint ha nem lenne 8-10.

De ha megnezed azt irtam hogy az osszes olyan hulyeseg hogy egy etelt NEM szabad valamely idopontban enni.

2014. ápr. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%
Okos, köszi.
2014. ápr. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

"etelt NEM szabad valamely idopontban enni" mivel a tömegnövelés az evésről szól, ezért ezzel így nem lehetne vitatkozni. Az étel minőségéről vitatkoznék, de tudom, veled fölösleges lenne a nézeteid miatt. (Mondjuk a kérdés is a minőségre irányult, nem arra, hogy ételt lehet-e egyáltalán.)


Ami kezd körvonalazódni, az az, hogy naturálban szerinted fölösleges ennyire odafigyelni a részletekre, csak azért néhol túlzásokba esel ezt illetően szerintem. Mert lehet, hogy valakinek könnyű fejlődni, és neki ez így bejön, de akinek nem az, annak érdemes figyelnie a részletekre szerintem, mert nem csak az általad említett főbb dolgokból áll a téma. Mert ez esetben továbbra is fenntartom, hogy felszínes és ignoráns nézet.

2014. ápr. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Vicces ezt így mind végigolvasni, merthogy 18 éves lány vagyok, nem a tömegnövelés a célom csak a formás, feszes, izmos alak. :D De köszönök minden hozzászólást! :)
2014. ápr. 22. 22:16
 17/25 anonim ***** válasza:

Ddrake rendben.

De azt viszont meg kell emliteni hogy a tulzott reszletesség a fejlodest hatraltatja. Mert akik "hardgainerek" masszoval "undereater"-eknek meg van az a hajlama hogy elvesznek a reszletekben. Pl osszpontositanak a tempora gyakorlatok kozben, lassu negativokra, olyan gyakorlatokat csinalnak amire nincs is nagyon szukseg. etkezest tulsagosan szabalyok kore zarjak. Mikor kifelejtik a leglenyegesebb dolgokat. Mint hogy eleget egyenek es +sulyt rakjanak arra a ki****ott rudra.

En azt gondolom hogy hobbitestepitokent meg lehet elegedni azzal hogy 99%-osan fejlodsz nem 100%-osan viszont jelentosen kevesebb ido es energiabefektetessel. Es csak arra figyelsz amire tenyleg erdemes.

Es mar tobbszor is leirtam neked hogy nagyreszben szerintem is feldolgozatlan mikrotapanyagokban gazdag elelmiszereket kell enni de semmi negativ hatasa nem lesz egy a tapanyagokba beleszamolt "szemet kajanak"

Mire a veraramba er a test csak annyit erzekel hogy ez egy aminosav egy glukoz vagy egy zsirsav.

2014. ápr. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Bocsi az offolast kerdezo :D
2014. ápr. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%
Nőknél is ugyanúgy működik az izmosodás, nincs különbség, hogy te nem akarsz akkora tömeget. Kis izomnoveleshez is kalória plusz kell és keményen edzeni. A formasodas pedig = izmosodás, szóval nincs itt offolas, jó ezt tudni egy nőnek is. :-)
2014. ápr. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Jó, így egyet tudok vele érteni, de néha, mint mér mondtam, mintha azt állítanád, hogy semmilyen szintű mértékletességre nincs szükség a minőséget illetően. Mellesleg nem azt mondjuk, hogy bele kell buzulni a részletekbe, csak jó róluk tudni, és ha valakit ez nyugtat meg, csinálja 100%-osan az odafigyelést, ha akarja. Illetve ha nem megy, akkor tudja hol keresheti a hibát. De az nálunk is mindig az első dolog, ha valakinek nem megy, hogy legelőször is a következő dolgokra nézzen rá: makrók mennyisége, edzés, regeneráció, kb. ebben a sorrendben, mert így a fontos és általában ezen csúsznak el. A részletek meg a tudománynak köszönhetően vannak itt, szerintem nem árt velük azért jóban lenni. A nézetekkel meg majdnem olyan vitatkozni, mint a vallással, úgy tapasztaltam.


Már csak azt a képtelen állításodat kellene rendbe tenned ilyen szempontból, hogy étel (feldolgozott és nyers alapanyag) nem okoz betegséget. Hallgatlak.

2014. ápr. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!