Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Alacsony cukortartalmú gyümölc...

Alacsony cukortartalmú gyümölcsöket sem ajánlott délután fogyasztani?

Figyelt kérdés
Pl. feketeribizli, meggy...
2014. ápr. 22. 18:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy versenyző, akkor sok nem múlik rajta. Csak számold bele.
2014. ápr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
0%
Miért ne lehetne? Még szálkásításkor is belefér kis gyümölcs, tömegeléskor meg pláne.
2014. ápr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
40%
Az osszes ilyen dolog hogy ekkor meg ekkor nem szabad valamilyen etelt fogyasztani hulyeseg.
2014. ápr. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Na mármost pl. a magas vérzsírszint bizonyítottan csökkenti a növekedési hormon termelődését, ami cirkadián ritmusa szerint hajnalban a legnagyobb. Ergo este nem ajánlott túl sokat fogyasztani. De mondhattam volna mást is, szóval ezt így kijelenteni, hogy az "összes" és "hülyeség", kicsit el van nagyolva.
2014. ápr. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
A novekedesi hormon nem egy anabolikus hormon èlettani keretek között. Szoval egy masik peldat legyszives.
2014. ápr. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Alapból nem értem, hogy mire akarsz ezzel rámutatni, szóval ha részleteznéd légy szíves.
2014. ápr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Ja srry nem láttam a nem-et. Miért nem az? És akkor miért veszik figyelembe mégis?
2014. ápr. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Sok olyan dolog figyelembe van veve amire nem lenne szukseg.

Mert meghalljak hogy aaa novekedesi hormon es egybol attol leszel nagy àllatt waaaa..

De ez tisztan bizonyitva van kutatasok altal hogy csak akkor lesz anabolikus ha egy massziv adagot viszel be kivulrol. Ami benned termelodik az olyan kis mennyiseg hogy nem tud anabolikus lenni.

De tudok neked elo peldat is mutatni. Biztos van olyan ismerosod aki csinalta az idoszakos bojtolest vagy làttal mar a neten olyat hogy valaki csinalja. Na most ez is bizonyitott hogy a bojtoles 1200-3000%-kal megnoveli a termeszetes hgh termelesed. Ezek az emberek megse fejlodnek jobban mint akik normalisan esznek.

2014. ápr. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
Pedig te szoktad ajánlani azt a böjtölést, vagy félreértettem? Nem kötözködök, csak érdekel.
2014. ápr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Arra a rövid időre el sem várnám, hogy segítse, főleg, hogy nincs miből, meg aztán visszatérnek a normális étrendjükre.


Na de akkor ha szerinted az inzulin nem lényeg, a gh sem az, akkor melyik jelátviteli útvonal szabályozza az anabolizmust (vagy akár a katabolizmust)? Mert az inzulin pl. szerintem igenis fontos.

2014. ápr. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!