Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Láb-tricepsz egy napon?

Láb-tricepsz egy napon?

Figyelt kérdés

Sok variációt kipróbáltam már ezt még nem.

Működne?



2014. ápr. 24. 22:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Kicsit soknak hangzik nekem, mivel egy kiadós lábazás után Bunny szavaival élve legszívesebben a belemet kihánynám, de ha Neked van energiád még tricepszezni, akkor csinálhatod.


Más kérdés, hogy 4 napos felosztásban logikátlan lenne így edzeni, mivel ilyenkor kijár a lábadnak egy külön nap(sok teória szerint 3 naposnál is-és nem mondanak hülyeséget), 3 naposnál van, akinek bejön, hogy a láb mellé berak mást.

2014. ápr. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

3napos felosztás lenne.

Eddig 4 volt de csökkentenem kell időhiány miatt!

2014. ápr. 24. 22:57
 3/22 anonim ***** válasza:
Akkor oké.
2014. ápr. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
3 naposnál mehet így, nem ezen fog múlni a forma.
2014. ápr. 25. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Így gondoltam Hétfő:mell-bicepsz

szerda:láb-tricepsz

Péntek:hát-váll.

Hasazni szoktam minden edzés végén!

2014. ápr. 26. 14:43
 6/22 anonim ***** válasza:

Bicepsz-tricepsz, úgy a normális.

Mellezés után nem szoktak ilyen hosszú edzésmenetet berakni, mint a bicepsz.

2014. ápr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

A bicepsz pont hogy nem hosszú edzésmenet. Ne írj baromságot. A bicepsz kis izomcsoport!!

Lehet egy nagy izom mellé egy kicsit rakni, teljesen megfelelő a mell-bicepsz.

2014. ápr. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Pont hogy hosszú.

Húzodzkodás, kétkezes súllyal emelés, egykezessel emelés, majd koncentrált.

Azért írtam, hogy bicepsz tricepsz mert egy normális ember ezt a két izomcsoportot egy napon eddzené, ugyanis két teljesen ellentétes izom.

Nem tudom mi értelme van így összevissza rakosgatni az edzéseket, mert hogy logika nincs a fent leírtakban az biztos.

2014. ápr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Most értem én, hogy Te leírtad az edzéstervedet, és akkor az az etalon, de fel kéne fogni, hogy bicepszre rohadtul nem kell 4 gyakorlat, 3 bőven elég rá 3-3-3 sorozattal.


Az meg, hogy normális ember együtt edzené, mer' ellentétes munkájú izmok, az baromság. Nyilván van egy olyan teória(ami mellesleg nem hülyeség), hogy az ellentétes munkájú izmokat érdemes egyazon napon edzeni(akár szuperszettben). Azonban ez csak egy szempont a sok közül, ami alapján kialakítod a heti felosztásodat. S mivel a legfontosabb szempont ha tetszik ha nem az, hogy kb ugyanolyan hosszú legyen minden edzés, akkor az ellentétes izmok tényezője kb huszadrangú. A Kérdezőnek 3 napos edzésterve van, aminél ha külön napot szánsz a karodnak, akkor könnyen rájöhetsz, hogy a másik két nap borzasztó sok munka lenne. Ez olyan, mintha 4 napos tervnél le akarnád edzeni egy napon a melledet és a hátadat, mert ellentétes izmok, közben teljesen indokolatlan ekkora munkát egy napra róni, mert a négy napos lényege a nem túl hosszú edzésnapokban rejlik.


Összefoglalva: a bicepszre nem kell annyi gyakorlat, mint amennyit írtál, és nem kell kötelezően egyben edzeni a karodat(van, aki a combfeszítőt és a hajlítót is szétszedi, mert úgy jön be neki).

2014. ápr. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
De amúgy ha bicepszre 4 gyakorlatot csinálsz, akkor lábra mennyit, tízet?
2014. ápr. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!