Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Láb-tricepsz egy napon?

Láb-tricepsz egy napon?

Figyelt kérdés

Sok variációt kipróbáltam már ezt még nem.

Működne?



2014. ápr. 24. 22:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
8-as, baromságokat írsz, és a gyakorlatok nevét sem tudod. Nincs kőbe vésett edzésterv, lehet egyben edzeni a kart, de lehet egy legy nagyobb izomcsoporthoz is tenni külön a bicepszet és egy másik nagyhoz a tricepszet.
2014. ápr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Azért írtam, mert így logikus.

A kérdés az, hogy működne-e, nyílván működne, nem halna meg senki, üllő sem esne senki fejére, nem lenne vége a világnak sem.

Nem értem, a kérdező kiírt egy kérdést, én pedig válaszoltam neki, hogy milyen edzéstervet ajánlanák ÉN.

Nem mondtam, hogy ez az etalon, de nyílvánvalóan ez logikusabb, mint a fenti.

2014. ápr. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Neked logikus így, de ettől más verzió is jó.
2014. ápr. 27. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
De ha még mindig kételkednél, akkor tegyél egy képet , hogy megnézzük a marhajo karodat, teszek akkor én is, aztán meglátod, hogy merre hány méter a dolog.
2014. ápr. 27. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Na kijött belőled a hülyegyerek látom.
2014. ápr. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ez komoly érv volt kisgyerek.:-)
2014. ápr. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Arra milyen érvet mondjak, "ha én vagyok izmosabb akkor az én edzéstervem jobb!"? Mert lényegében ezt írtad.

Ki a retek mondta, hogy más edzésterv nem jó? Nagyon szívedre vetted, hogy valaki ellent mond neked, gondolom nem ehhez vagy szokva. Nyilván te vagy a tökéletes ember, és aki ellentmond az tegyen fel képet magáról, és ha neked vastagabb a karod, akkor minden kétséget kizárólag neked jobb az edzésterved (mert nyilván csak az edzéstervtől függ az, hogy valaki mennyire izmos), és mindenki más befoghatja.

2014. ápr. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Éppen te ugattad hülyegyerek, hogy csak a te terved jó, én azt mondtam, hogy sok tervvel ugyanazt éred el. Látom nem megy a gondolkodás debilke.
2014. ápr. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Másold már ki hol ugattam ezt, ugyanis a debil agyammal nem tudok rá visszaemlékezni.

Én valahogy nem látok olyat az általam leírtak közt, hogy említettem volta olyat, hogy más edzésterv nem jó.

Olyan mondtam, hogy nem logikus, de ahogy tudom, a "jó" és a "logikus" nem pont szinonimái egymásnak.

Így sikerült felfogni, debilke?

2014. ápr. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Meg azt sem értem, hogy hol írtam azt, hogy az én edzéstervem jobb, meg azt, hogy a többi szar.

Magyarázd el nekem, te félisten!

2014. ápr. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!