Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Láb-tricepsz egy napon?

Láb-tricepsz egy napon?

Figyelt kérdés

Sok variációt kipróbáltam már ezt még nem.

Működne?



2014. ápr. 24. 22:41
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Pont hogy én nem tartom annak magam, én azt írtam, hogy rengeteg ugyanolyan jó terv van. De látom te csak kocsogoskodni jársz ide, szóval én itt befejeztem veled. Jó edzést!
2014. ápr. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Ezzel nem igazán válaszoltál arra, hogy hol írtam ezeket.

Oh, tudom már miért.. Mert nem írtam!

Akkor meg mit okoskodsz? Minek írod, hogy debil vagyok? Valószínű én vagyok a debil, hiszen én képzelek be magamnak olyanokat, amik nem történtek meg. Írtam egy szerintem logikusnak tűnő tervet, de neked le kellett ugatnod, mert szerinted "más edzésterv is jó". És? Én azért írtam le a sajátomat mert ezt logikusabbnak (ÉS NEM JOBBNAK) tartom annál, amit a fentiekben leírt a kérdező.

A kérdező kérdezett valamit, és valószínűnek tartom, hogy azért kérdezte azt a valamit, mert nem biztos benne, vagy nem feltétlenül tartja helyesnek. Én erre ezért válaszoltam, hogy ÉN mit tartanék helyesnek. De te mindent helyesnek tartasz, csak az enyémet nem, pedig nem hülyeség.

De hogy te miért gondolod azt, hogy én a LEGJOBBnak tartom a saját tervemet, azt nem értem. Mert neked azzal van bajod, hogy én a legjobbnak tartom a magamét, pedig erről szó sincs. Én megkértem, hogy magyarázd el nekem, hogy hol írtam olyat, hogy az "enyém a legjobb edzésterv", te nem tetted meg, de ettől függetlenül én vagyok a hülye (meg a debil), mert én képzelek olyanokat, amik NEM TÖRTÉNTEK MEG.

2014. ápr. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!