Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit csinálok rosszul a szálkás...

Tuszi18 kérdése:

Mit csinálok rosszul a szálkásításnál? Kérdés lent. Csak az válaszoljon aki valamennyire ért hozzá.

Figyelt kérdés

Február 24.e óta csinálom, szépen mennek le a kg-k 0,5-1kg ment le hetente. De most a héten kicsivel többet mutatott a mérleg, pedig mindig egy időben mérem magam, nem csalok a kajával 3 óránként eszem és a ch-t se emeltem. Heti 7 aerob edzés 5súlyzós elég fáradt vagyok így 61 nap után... 2nap maradt ki aerob edzés-ami nálam 60perc erőltetett séta futópadon, vagy bicaj.

Leírnám egy átlag napi étrendem:

1. étkezés: 25g szénhidrátnyi zabpehely/puffasztott rizs 1 adag fehérjével

2. étkezés 25g szénhidrátnyi rizs/köles/hántolt árpa 200g(párolás előtt 200g) csirkemell/pulykamell/hal zöldséggel

3. étkezés ugyan az mint az előző

4. étkezés az mint az első étkezésem

5. étkezés 200g(párolás előtt 200g) csirkemell/pulykamell/hal, zöldség és egy adag fehérje

6. étkezés 100g zsírszegény túró vagy natúr joghurt(ritkán ha nem tudok venni zsírszegényt akkor félzsíros túró) elkeverve fehérjével (szoktam bele rakni mandulát vagy mogyorót pár szemet néha pár szem mazsolát)


Miből vigyek be kevesebbet? Esetleg a túróval ronthatom el? (az elején nem nagyon ettem túrót)

Mondjátok el légyszi mi rossz és esetleg ti min változtatnátok?! Akár edzés terén is!



2014. ápr. 25. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem kell egybol megijedni es csokkenteni a kajat.

Varj meg ket hetet es ha nem csokken a sulyod ugyanugy akkor csokkentsd a kajat.

2014. ápr. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Így van, nem kell egyből megijedni, néha megtorpan kicsit a fogyás, mert belassul az anyagcsere.
2014. ápr. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Egyébként a túró mehet ahogy írtam?

Vagy hagyjam el és helyette menjen csak simán a fehérje estleg tojás fehérje?

Mandula, mogyoró, mazsola belefér?

Az edzéshez mit szóltok, nem sok az aerob? (néha fáradtnak érzem magam és elég gyengének edzés közbe)

2014. ápr. 25. 22:41
 4/10 anonim ***** válasza:
Aerob mehet minden nap is. Az 5 nap súlyzós az nem kevés diéta alatt, főleg ha naturálban nyomod. Túró is mehet, lényeg, hogy meglegyen a protein és még mindig kalória pluszban legyél.
2014. ápr. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezek mind siman belefernek. Ha kaloriadeficit van akkor fogynod kell bigmac-kel is. Ez fizika. Plusz ezek mind jo kajak amugy is
2014. ápr. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
elcsesztem, kalória mínuszt akartam írni.:)
2014. ápr. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100 gram ch-val én a falat kezdeném el rágni éhségemben. Egyszer próbáltam egy hétig minimál ch-val, kb olyan voltam mint egy zombi a 3. nap után.
2014. ápr. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
január óta vagyok kb 50g ch-n és simán megy az edzés, jó a forma. Aki nem hiszi annak megy kép.
2014. ápr. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én elhiszem, tudom hogy van aki úgy tolja. Az én szervezetem erre tuti nem alkalmas. Mondom, amikor kipróbáltam, pedig 100g ch megvolt minden nap egy hétig, a 3. naptól szédültem, lehangolt voltam minden bajom volt. 1 hét után mondom ez nekem így nem éri meg. Bevágtam egy nagy tál rizset egy csomó hússal, majd 1 óra mulva ugyanez megint. És rögtön jobb lett a közérezetem hiphopp helyrejöttem.
2014. ápr. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Eleinte nálam is így volt, kevés energiám volt, gyengültem is, de utána hozzászokott a szervezetem az alacsony ch-hoz.

De igazad van ez egyéni dolog, mindenkinél más jön be.

2014. ápr. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!