Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi lehet az oka?

Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

6éve foglalkozom a súlyzós edzéssel. 190 magas 68 kilósan kezdtem, most 93kg vagyok, nem zsíros.


Mindig használtam kiegészítőket, de az étrendem sosem volt rendben. Reggeli pizzás csiga, ebéd virsli meg főzelék, aztán minden ami volt otthon egy átlagos csládban. 2éve megálltam a fejlődésben mind erőben mind formában.


1 hónapja álltam át a tökéletesen kiszámolt étrendre vitaminokkal megtámogatva. 370 gr ch és 220gramm fehérje megy naponta rizs csirke tojás búzadara és fehérjeturmix összetételből.

Megy még napi 1 tasak jumbo pack vitamin is.


Azt vettem észre, hogy nemhogy javulna a helyzet, de folyamatosan gyengülök, és a formám is közelít ahhoz, amit reggelente a wc-ben produkálok.

Heti 3x edzek, kifejezetten keményen. Mell-kar, Hát-váll, és láb napok vannak. A 3 alapgyakorlatot folyamatosan használom.

Munkahelyemen heti 6 napot dolgozom, de a napi 7 óra alvás megvan.


Mi lehet az oka annak, hogy ezek ellenére folyamatosan hanyatlik a formám?



2014. ápr. 27. 07:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Most kéne egy kreatin kúrát elkezdeni.
2014. ápr. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Naturálban max 4-5 éved van fejlődésre, szóval az hogy megálltál teljesen természetes. Gyengülni viszont nem kellene Lehet, hogy kevés a kalória így hogy számolod a bevitelt.Plusz nem ártana néha edzéstervet is változtatni vagy tarthatsz egy hetes pihenőt is. Több ok lehet, nehéz pont eltalálni.
2014. ápr. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Andi80018 ***** válasza:
Plusz egy rutint én lehet csináltatnék a helyedben, minden ok-e, esetleg egy pajzsmirigyet.
2014. ápr. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Valami fura ember vagyok én is de nagyon, diétám alatt erősödök álltalába, más legyengűl. De a formád nem kellene rosszabbodjon.


Étrend mellé mehet egy Kreatin kúra, monohidráttal. Mellé vásárolhatsz egy NO-Xplode 2.0 No fokozót, nagyon bevált nekem a siralmas napjaimon.

2014. ápr. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Kreatin kúra régebben segített, de aztán egy pár kúra után már az sem hozott semmit.

A Fő célom mindenképpen egy stabil 200 feletti guggolás lenne, de a kezdeti fejlődések után, most egyre inkább érzem, hogy az eddig könnyen végzett sorozatok is nehézséget okoznak. Az olyan szuperszettekről amiket az első 2 évben karra, mellre könnyen csináltam, csak álmodok. és csak 26 vagyok


Andi! A Rutin alatt egy labort értesz vér és vizeletvizsgálattal?

2014. ápr. 27. 08:41
 6/8 Andi80018 ***** válasza:

Igen, nem árt az évente egyszer, legalább tudod, hogy minden ok és akkor tényleg kipróbálhatsz más tápkiegeket is. Az explode az tényleg jó amúgy. :-) Bár nem mindenkinek jön be azt se. Egyébként nem lehet, hogy inkább csak te látod, hogy rosszul nézel ki? :-)

Vagy esetleg mégis keveset eszel, valamelyik tápanyagból mégsem elég...

2014. ápr. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jól van, köszönöm. Akkor megnézetem magam hátha defektes vagyok. :)

Nem tudom, úgy érzem nem itt kéne tartanom ahol állok, legalábbis ha azt nézem, hogy mekkora elszántsággal csinálom.

2014. ápr. 27. 09:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Küldj prívátba egy képet :) kíváncsi vagyok, mekkora neked a kicsi.
2014. ápr. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!