Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Étrend edzéshez! Tippek?

Étrend edzéshez! Tippek?

Figyelt kérdés

Már fél éve járok edzeni viszont néhány hete kezdtem el étrendet követni (a sárga kapszulás vázlat szerint)!

Vettem 100% whey fehérjét is!

Viszont sok helyen olvastam, a tojásfehérjéjét is jó fogyasztani!De azt, hogy készíthetem el?

Illetve ha elfogy a 100% whey protein és 3-4 nap múlva tudok venni újra akkor az gond (ezekben a napokban nem lenne meg a teljes fehérje szükségletem)!

Adnátok válaszokat?

Előre is köszönöm!

16-F 176cm 75kg



2014. ápr. 29. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Tojást sosem nyersen, ez a lényeg. Süsd meg vagy főzd meg, mindegy.

Ha elfogy a proteined, akkor több hús vagy tojás menjen és semmi gond. a szervezetnek mindegy, hogy te most full szilárd kajából viszed be a napi mennyiséget vagy egy részét tápkiegből. Nem leszel azért izmosabb, mert egy része protein porból megy. A lényeg, hogy meglegyen a napi bevitel.

2014. ápr. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem!

Viszont a tojásból nem csak a "fehér" része kell? Mert a tojás sárgáját nem említették s magára a tojásfehérjét fogalmam sincs hogyan készíthetem el!

Illetve amikor elfogy a 100% whey-em akkor addig a pár napig mint mondtam kevesebb lesz a fehérjebevitelem mivel a hússal nem fogom tudni fedezni az egészet..s erre gondoltam

2014. ápr. 29. 18:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Tömegelésnél simán mehet napi több sárgája is, szálkásításnál érdemesebb korlátozni a sok zsírt. bár én most több zsírral szálkásítok mint eddig, de kevesebb ch megy. Szóval belefér a sárgája is.

Ha azt nem akarod enni, akkor keményre főzöd a tojást és kidobod a sárgáját.

Nem csak húsból tudod fedezni a kiesett fehérjét, hanem túróból, tojásból is.

2014. ápr. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem! Köszönöm a gyors választ!

További szép estét!

2014. ápr. 29. 18:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívesen, viszont! :)
2014. ápr. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!