Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan izmosodjak meg gyorsan?

Hogyan izmosodjak meg gyorsan?

Figyelt kérdés

55 kg vagyok. Cél: 85 kg, lehetőleg izomzattá alakítva.


Tisztában vagyok azzal, hogy ez nehéz, azzal is, hogy először súlyt kell felszedni, stb, szóval oktatásra, észosztásra és egyébre nem vagyok kíváncsi, köszönöm. Ötleteket várok, tapasztalatokat, tippeket.


2014. ápr. 29. 23:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyorsan akarsz izmosodni akkor már felejtsd is el ezt a terved, mert ez nem a gyorsaságról szól. Ha meg tisztában vagy mindennel akkor mire is vagy most kíváncsi? Rengeteg az a tömeg amit fel akarsz szedni, ezt gyorsan nem fogod szóval semmi hasznos ötletet ne várj. Vagy utána olvasol, és csinálod türelmesen, vagy hagyd az egészet a fenébe.
2014. ápr. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Annyiban helyesbíteném az elsőt, hogy ne olvasson utána semminek, inkább már most fordítson hátat a súlyoknak, és kerülje el messziről ezt a sportot, mert ilyen aggyal közveszélyes lehet!
2014. ápr. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm a pontosítást! :D ;)
2014. ápr. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Könnyen pofáztok, hogy nem vagytok 55 kg-ok, de mivel ÉN tudom milyen ezért kegyelmes vagyok és nem kívánom nektek azt, hogy ti tudjátok meg, milyen érzés 55 kg-nak lenni... legalább ennyi empátia szorulhatott volna belétek, főleg beléd, második válaszoló. Ilyen aggyal, amivel te rendelkezel, elfoglalod egy értékes ember helyét a világban. Ennyit rólad.
2014. ápr. 30. 00:57
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Te honnan veszed hogy mi 80kg-os emberként születtünk? Elárulom neked hogy 3kg-al voltam több mikor elkezdtem edzeni, szóval nagyon jól tudom hogy hogy milyen érzés, viszont azt is tudom hogy mennyi kemény év és meló kell ahhoz hogy 30kg-os magadra dobj. Tehát akkor most mi is a gondod? Leírtam az elején is hogy ne várj értelmes választ. Tudod te mennyi 30kg? Ezt akarod felszedni gyorsan és utána csodálkozol hogy leszólnak, valamint úgy beszélsz rólunk mintha ismernél. Én megértelek és nem basztatni akarlak, de mégis mit vársz? Hogy pikk pakk felszedsz csak úgy 30kg-ot azzal hogy adunk egy jó tanácsot? Leírtam az igazságot. Vagy nekiállsz rendesen felkészülve a dolognak, és tisztességesen megdolgozol évekig a külsőért, vagy tényleg hagyd ezt az egészet mert így semmi értelme nem lesz annak amit csinálsz.
2014. ápr. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Hát mivel 55kg vagy, nehéz lesz,és nem csak izom lesz.... Irj privit,ha bővebben érdekel a téma.
2014. ápr. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 tkodit ***** válasza:
100%

Meg akarok tanulni vezetni egy óra alatt. Megmondom az oktatónak: én tudok mindent, adjon már pár tippet, igazából csak ennyi volna a kérésem. Szerinted nem küldene el az anyámba?


Annyira sokrétű a téma, hogy a kérdésed így értelmetlen. Ha konkrét edzéstechnikai, vagy étrendi kérdésed van, arra szívesen válaszolunk, de erre így...

2014. ápr. 30. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
kérdező, gyorsan ez nem megy még koksszal sem, naturálban pedig az első évben is max 10-12 kg izom jöhet, ha jó a genetikád és van tömegnövelő étrended. Tehát ne itt veszekedj, hogy ki mit ír, hanem kapd össze magad, egyél rendesen és nyomasd az edzéseket. Évek során érsz el egy közepes eredményt is, nem lesz gyors semmiképpen.
2014. ápr. 30. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindent jól csinálsz egy év után 10-12 kg izom feljön, plusz zsír, víz! Viszont nem tudsz minden hónapban 1kg izmot magadra szedni , főleg tisztán csak izmot !
2014. ápr. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nagyjából megkaptad a szokásos válaszokat arról miről van itt szó. Azt se mondhatnám, hogy túl szimpatikus vagy számomra az eddigi írásaid alapján, de azért válaszolok.


Én is voltam a cipődben és pontosan tudom, hogy milyen érzés vékonynak lenni és milyen érzés elkezdeni edzeni.


Saját tapasztalataimból tudok csak kiindulni ahogy mindenkinek abból kéne kiindulnia és én 1 max 2 hónap edzés után lettem annyira "izmos", hogy már nem éreztem szarul magam. Rengeteg munka kell ahhoz, hogy a célod elérd, viszont ez szerintem nem egy olyan dolog, hogy kitűzi a célt az ember pl. 85kg és ha sikerül akkor örül neki. A legjobb ebbe az egészbe ahogy eljutsz a célodig. Tudod, hogy minden nap keményen dolgozol valamiért és minden nappal egyre közelebb kerülsz hozzá.


Szóval összegezve. Nem gondolkodni kell rajta, meg merengeni, hanem elkezdeni. Olvass utána azért, hogy megszerezd a kellő ismereteket, hogy ha már elkezded, akkor jól csináld.

2014. ápr. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!