Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Fegyencedzés c. könyvben...

A Fegyencedzés c. könyvben minden fel van sorolva lépésről lépésre. El akartam kezdeni de hogy van? A fekvőtámasszal kell, de utánna mehet a többi izomcsoportra is az edzés?

Figyelt kérdés

Megcsináljam az 1x10-et falnál aztán jöhet a válledzés vagy a láb? Vagy először csak a fekvőkkel jussak el a mesterlépésig aztán a hassal, stb?

Bocsi ha hülyén fogalmaztam de ezt nem írja a könyv...



2014. máj. 3. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, mehet minden gyakorlatból a kezdő lépés, nem egymás után van ez. A könyv vége felé vannak edzéstervek, nézd meg.
2014. máj. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oh, nagyon szépen köszönöm! Megnézem, csak PDF-ben van telfonon és ezért nehezebb odapörgetni. De megnézem, köszi :)
2014. máj. 3. 17:44
 3/5 A kérdező kommentje:

Egy kis OFF, sorry... Az edzéstervet magam is összeállíthatom igényeim szerint?

Am a könyvet most fejeztem be.

2014. máj. 3. 19:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Akik véresen komolyan veszik a könyv minden sorát, azok szerint nem. Szerintem meg lehet variálni.
2014. máj. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem is igazán módosítani akarok a technikákon, végrehajtásokon, kizárólag más napokra áttenni az edzéseket hogy mindíg folyamatos legyen 1 héten. Azt értem ez alatt, hogy kb. 2 max. pihenőnap.
2014. máj. 3. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!