Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehet csak zsírból fogyni?

Hogyan lehet csak zsírból fogyni?

Figyelt kérdés
Sziasztok , Diétázom pár hónapja, 100kg vagyok 171 centi napi 2000kcal-t viszek be mert 1500 al már belassúlt az anyagcserém. Igazából nincs komoly étrendem csak hozzávetőleg azt eszem amit bír a pénztárcám: rizs, csirkecomb, zab,parizer,lencse,bab, sajnos fehér kenyeret is muszály vagyok fogyasztani, napi 250g ch-t viszek be 130g fehérjét 45g zsírt.Muszály vagyok ennyi ch-t betolni mert ha nincs meg a 2000kcal akkor raktároz a szervezetem! 4 súlyzós edzésem van és 3 kardió edzések után megy egy fehérje turmix.Izomból nemhiszem hogy fogyok mert a teljesítményem picit nőtt is. Hozzáértő és építő jellegű válaszokat kérek, köszönöm!

2014. máj. 6. 11:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

ja, kb így van ez, de egyéni genetikafüggő is. Ismerek olyan embert (nálunk edző), aki pizzát eszik és péksütit egész nap és egy deka zsír nincs rajta és kb atletic formában van, csak barnító kellene rá.

Én most aránylag jobb formát hoztam napi 50g ch-val, kicsit több zsírral.

2014. máj. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ, nagyon tudományosak voltak és teljesen kielégített a beszélgetésetek is :D fasza.
2014. máj. 6. 19:09
 13/13 Szintiszoli123 ***** válasza:
Én is köszönöm a válaszokat.
2014. máj. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!