Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Érdemes fehérje készítményt...

Érdemes fehérje készítményt szedni?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hónapja kezdtem el kondiba járni, ahol a tulajdonos "személyi edző" is egyben, magyarul megmondja hogy kb. mit kellene csinálnom az adott napon. Arra lennék kíváncsi, hogy érdemes-e elkezdeni valamilyen fehérje készítményt szedni, bár szerintem még az edzőt is megkérdezem erről a témáról. 16/F

2014. máj. 10. 18:56
 1/4 anonim válasza:

Ha nem eszel állandóan, szinte 3 órában halat, vagy csirkét, ezt mindennap. Akkor gyakorlatilag érdemes, sőt kell is.

Hisz kajából így sem tudja mindenki fedezni a szükséges dolgokat.

2014. máj. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az is még az előnye a fehérjeporoknak, hogy változatosabbá tudja tenni a táplálkozásod azzal, hogy összehozza az édes ízt és a fehérjebevitelt. Ez más kajákból nemigen tud megvalósulni. Így tán kevésbé lesz unalmas a sok zaba. És némelyik termék már árban sincs messze a húsoktól, sőt, akár meg is előzi azokat lefelé (pl. Myprotein).
2014. máj. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi
2014. máj. 10. 19:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Na figyu: kur vára mindegy hogy a tápanyagok egy részét tápkiegből viszed be vagy mindet szilárd kajából. A szervezetnek az a lényeg, hogy meglegyen. Én azért iszom edzés után proteint, mert könnyebb formája a bevitelnek, de nem ettől leszel izmos!
2014. máj. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!