Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha ezt a gyakorlatsort csinálo...

Ha ezt a gyakorlatsort csinálom minden 2. nap attól nem lesz kerekebb a fenekem és nem fejlődik izom, max csak feszesebb lesz?

Figyelt kérdés
[link]

2014. máj. 12. 21:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi a hülye kérdésért, de nem engedte úgy kiírni ahogy eredetileg akartam... Igazából így szólna: Ha ezt a gyakorlatsort csinálom minden 2. nap attól nem lesz kerekebb a fenekem és nem fejlődik izom, max csak feszesebb lesz, mi? Szóval súlyzós edzés kéne, hogy kerekebb, izmosabb, esetleg egy picit nagyobb fenekem legyen, ugye?
2014. máj. 12. 21:44
 2/11 anonim ***** válasza:
most mit is szeretnél ha mi történne? ha csinálsz kitörést,guggolást stb inkább súllyal akkor azzal fejlesztheted az izmaid amitől nagyobb lesz szebb kerekebb lesz a feneked és attól feszesebb lesz a böröd
2014. máj. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Pont azt amit leírtál :D csak még pluszba arra lettem volna kíváncsi, hogy azzal a gyakorlatsorral csak feszesítek, vagy valami formát is kap a fenekem, és nem csak fogy... mert másra is edzek és diétázom is és azt vettem észre, hogy a gatya ami eddig feszült rajtam most szinte lötyög... szóval eléggé megijedtem mert a seggemet azért nem szeretném lefogyni... és kíváncsi voltam hogy hogyha tovább csinálom akkor kerekebb és izmosabb (és ezáltal picit nagyobb is) lesz-e a fenekem
2014. máj. 12. 22:11
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Miutan diétázol csinálhatsz akármit,nem fog épülni az izom. Nincs MIBŐL.


És valami normalis edzést kéne rá.A fenék összetett,nagy és erős izom

2014. máj. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A ezt a "feszesítést" felesjd el, nem hiszem hogy kapna akkora terhelést az izom. Guggolás, kitörés súlyokkal! De azt nem árt tisztázni hogy az izom csak akkor fejlődik, ha kalóriaplusszban vagy, tehát tömeget növelsz. Diéta alatt pont az ellenkezőjét csinálod, tehát nem fog nőni az izom.


Nemtudom milyen most az alakod, de ha belefér akkor én a helyedben tömegeléssel kezdtem volna, majd aztán a szálkásítással.


És ne csak lábra eddzél, hanem mindenre.


Sárga kapszulát olvasd el - google/body.builder.hu/android market

2014. máj. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hasra, fenékre és lábra szoktam is szoktam.Köszi a válaszokat :) majd valamit kitalálok... A súllyal való edzést nagy súlyokkal kéne? kb mekkorákkal?
2014. máj. 13. 15:35
 7/11 A kérdező kommentje:
*hasra fenékre és lábra is szoktam... Bocsi csak már fáradt vagyok :D
2014. máj. 13. 15:37
 8/11 anonim ***** válasza:

fenék-láb egy kutya, ezen kívül van még karod (bicepsz, tricepsz), vállad, hátad és melled is! Nem épp a legjobb egy kemény comb és kocka has mellé egy lengő zsíros kar, de te tudod.


A nagy súly annyit takar, amivel 10-12 ismétlést meg tudsz csinálni.

2014. máj. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jó, persze karra is edzenék, de a fő cél a fenék. Szóval edzenék mindenre de arra még jobban. Nem célom a kockahas, de azt se szeretném hogy úszógumim legyen, mert most is azért kezdtem diétázni, hogy azt lefogyjam... És attól félek hogy hogyha most elkezdenék "kalóriaplusszban lenni" és úgy edzeni súlyokkal akkor a hasamon ott maradna a zsír.
2014. máj. 13. 16:58
 10/11 anonim ***** válasza:
Rendben, de egy valamit megkell értened. Kerek fenékhez izom kell, az izom meg nem fog addig fejlődni, amíg nem vagy kalóriaplusszban és nincs elég tápanyag (zsír, szénhidrát, fehérje)! A tömegelés zsírosodással is jár, de lehet óvatosan csinálni. Nagyobb izomtömeggel meg a szálkásítás is könnyebb.
2014. máj. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!