Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti hol veszitek a húst?

Ti hol veszitek a húst?

Figyelt kérdés
Kisebb boltokban vagy nagy bevásárlókban? Van valamilyen bevált márka? Lehet h.ülyén hangzik de elvileg más valamilyen szinten a hús összetétele attól függően mit eszik egy állat vagy rosszul tudom? Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!
2014. máj. 12. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
nagyon is jól tudod, a bolti húsok nagy része irgalmatlan vizes, ezzel csalják a súlyát el... tudtommal a teszkós a leggagyibb, a spáros tűrhető de méregdrága, auchanban csak előrecsomizott van, meg lidlben is azokról még nem hallottam semmit.. én kimegyek egy késsel a baromfiudvarba és egy vájlinggal és elvágom egy madár torkát...
2014. máj. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

én culinarisban veszem a húst

argentín bélszínt, 20e ft egy kiló, nagyon finom

de van japán kobe is

próbáld ki

[link]

2014. máj. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! ez durva egy oldal:D
2014. máj. 13. 01:52
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pl CBA-ban, elég szép húst kapok, nem drágán.
2014. máj. 13. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tescóban SOHA ne vegyél húst! Egyszer vettem ott, mert épp az volt a közelben, hát azt kell hogy monjam, ott a vízben van egy kis hús. Brutál. Au Auchanos hús szerintem elég jó, nincs agyonvizezve.
2014. máj. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hentesnél. 1430 a csirkemell és 670 a comb. Nem olcsó, de ez legalább biztos, hogy hús. Egyszer vettem csirkemellet SPAR-ban, mert le volt akciózva. Nagyon szépen nézett ki, de mikor megfordítottam, majdnem elhánytam magam. Tele volt piros pöttyökkel, ment is a kukába. Soha többet nem veszek húst, csak hentesnél.
2014. máj. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

van egy edzőtermem, és egy vágóhidas ismerősöm.

ő ingyen jár hozzám, segítek neki az edzésben, és kaja összeállításban, ezért a hús ingyen van.

marha és sertés hússal van teli még a mélyhűtő is.

2014. máj. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!