Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért szidják sokan Fekete Lacit?

Miért szidják sokan Fekete Lacit?

Figyelt kérdés

2014. máj. 17. 18:30
1 2
 11/14 Szergej55 ***** válasza:
53%

Mert akinek van fogalma az élsport világáról egy egészen picit is, az nem álmodik, de biztosan Arnoldék is csal a csirkétől és a marhától lettek olyanok, amilyenek, igen hülye.


Egyébként visszavonom azon múlt alkalommal tett kijelentésemet, hogy sosem volt az élvonalban, mert én kis tudatlan rájöttem, hogy azért 1989-90 tájékán ott volt ő a szeren keményen, a World's Strongest Man versenyen elért 5-6. helyezéseivel. Viszont sajnos elkezdte nyomni hanyatlása után ezt a "világ életemben nem használtam semmilyen illegális szert", és az ehhez hasonló dumákat, amik eléggé rossz fényt vetettek rá, főleg az erre következő megnyilvánulásai, mint például nem olyan rég a Katona Ervinnel kapcsolatos ügy. Nem kellett volna elk*urvulnia, és mindenki emlékezetében egy sikeres sportolóként maradt volna meg, így viszont némi pénzért cserébe már mindenkinek csak a röhejes ügyei jutnak eszébe. De ez az ő döntése volt, nem más hibájából lett negatív a megítélése, véleményem szerint.

2015. ápr. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
16%

Nem vitatkozom tovább, nem is írok semmit, csak annyit, hogy én nagyon - nagyon közelről ismerem a Fekete családot, és biztosíthatlak róla, hogy NEM használnak kokszot, sem az öreg, sem a fiúk! De nem tudom minek veszem a fáradtságot, hogy a billentyűzetet nyomkodjam, úgyis azt gondolsz amit akarsz!

Szép napot!

24/ L - "az igen hülye"

2015. ápr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Szergej55 ***** válasza:
91%

Oké, én meg erre mit mondjak? Ismered őket. Oké. Én elhiszem, de ez nem sokat jelent a kérdésben, főleg, hogy a drogozást és a homoszexualitást majdnem többen bevallják, mint ezt.


Üdv:


Az "igen okos"

2015. ápr. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Azért mert nem vakok az emberek. Leírom neked részletesen, hogy megértsd.


Fekete László sportkarrierje lején abba a terembe edzett amibe én, és tonnaszámra szurizta magát. De mivel még így sem tudott egyetlen egy versenyt sem megnyerni, gondolkodóba esett:


"Hmm, már a világ összes kokszát benyomtam, de még így sem tudok nyerni... Mit tegyek?"


Na, ekkor eszébe jutott, saját szövetséget alapít és megváltoztatja a szabályokat. Legfontosabb szabály, hogy csak és kizárólag az indulhat a versenyeiken akit ő meghív! Na itt kezdett felfelé ívelni a sportkarrierje mert rájött, hogy ha csinál egy világbajnokság nevű versenyt és meghív oda nála gyengébb embereket és így nyer, akkor az emberek azt hiszik hogy ő a világbajnok. Sorra zsebelte be ő majd később a fiai a kamu vb címeket, amikre mindig náluk gyengébbeket hívtak meg. Felkapottak lettek és már évtizedek óta ebből a sportból élnek mert a szponzoraik is vakok és nem látják hogy kamu az egész szövetség.


Sem László, sem a fiai soha nem nyertek sem ob-t, sem vb-t a saját meghívásos szövetségükön kívül. Csak olyan versenyeket nyertek amit az erősségeikre szerveztek és ahová ők válogatták ki a náluk gyengébbeket. Ez a kérdésed már 7 éves lassan, de a mai napig így csinálják. Emailban lehet náluk jelentkezni világbajnokságra, vagy bármilyen versenyre ők meg válogatnak gyengéket.

2021. dec. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!