Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Régebben elkezdett recsegni...

Régebben elkezdett recsegni ropogni a térdem a lábfejem stb. Most azonban elmentem a patikába és ajánlották a porcerősítőt. Viszont nem merem használni mert az van ráírva hogy van benne tömegnövelő. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Félek hogy az izmom felfújódik és ha abbahagyom akkor leereszt. Valaki felvilágosítana?

2014. máj. 23. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, ezzel sok öregember bajba van. Akkorák lesznek tőle mint egy hegyomlás.


:D

2014. máj. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

komoly válaszokra várok :)

Egyébként 19 éves fiú vagyok.

2014. máj. 23. 18:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Komolyan:


[link]


Nem hiszed? :D

2014. máj. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mostmár elhiszem.

De én úgy tudtam hogy ettől össze fog esni az izma ha nem eszi tovább :)

2014. máj. 23. 18:46
 5/5 bensdorp válasza:

A tömegnövelő a tabletta tömegét növeli, nem a tiedet. :) Azért van rá szükség, mert csak a hatóanyagok (+ az esetleg mellette lévő, stabilitást/csúszást/felszívódást stb. segítő segédanyagok) önmagukban nem képviselnének megfelelő méretet a bevehetőséghez. Ezért adják hozzá a szervezet számára közömbös, csupán a tablettatömeget növelő segédanyagot. Hívják egyébként töltőanyagnak is.


egy gyógyszerész

2014. máj. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!