Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csak én nem bírom az edzőterme...

Csak én nem bírom az edzőtermeket így nyár fele?

Figyelt kérdés
Kezd dög meleg lenni, jön a sok hülye, akinek most jut eszébe, hogy nyárra kell a mell-bicepsz-kockahas egy hónap alatt, szét izzadja magát az ember és hallgatja a sok fas.zságot, amit összekamuznak egymásnak a 60 kilós keménycsávók, szól a sz*r rádió, fél órákra használják a gépeket, nehogy már gyorsan végezzen az ember. Már teljesen elmegy az ember kedve az egésztől. Gondolkodtam, hogy csak lábazni és felhúzni megyek csak, felsőtestre meg edzek itthon, más is van így ezzel?
2014. máj. 25. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
De jó, hogy a mi termünkbe kb 8-10 ember jár csak edzeni, és ők is nagyrészt csendes srácok.
2014. máj. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tény hogy májustól sok új emberke jelent meg a terembe, akiket szeptembertől már nem is látni :))


Igen, ilyenkor jönnek a 16-17 éves srácok akik fél órát telefonoznak, a hét minden napján mell-bicepsz megy, helytelenül. Szerencsére nállunk van légkondi is.

Amikor egy kisgyerek fél órákat beszélget és nem használja a gép, csak ül ott odamegyek, megkérdem udvariasan csinálhatom én is ? Ilyedtében feláll még a gép közelébe sem megy, nemtudom na, nállunk ez van.


Minden széria után nem értem miért kell a tükörben megfeszíteni a bicepszet, új dolog ez számomra :)

2014. máj. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezért edzek itthon.

Calisthenicsel kezdtem mire megtanultam az alapokat/fejlődtem egy kicsit, addigra összespóroltam magamnak súlyra+állványra pénzt :).

2014. máj. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk tömegnyomor január első hetében szokott lenni. Sok okos szilveszterkor megfogadja, hogy eljárnak edzeni, de 1 hét múlva újra csak a régi arcokat lehet látni. :)
2014. máj. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A meleg az valóban zavaró, de a légkondi számomra jobban. Ez van, nyár van. :)

Viszont valóban sok a szezonálisan edző. Én azt utálom, hogy hetente 2-3x kapok ilyen szezonális emberektől olyan kérdéseket szig. natural létemre, hogy mit szedek, a szuri tényleg jobb mint a fehérje, stb... Mondom egész évben edzeni kell, az a legjobb...

2014. máj. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!