Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehet így nyárra izmos testem?

Lehet így nyárra izmos testem?

Figyelt kérdés

175 centi vagyok és 60 kg. Igazából nincs rajtam súlyfelesleg, csak egyetem miatt sokat ülök és kicsit elpudingosodtam . :)


Elterveztem, hogy minden nap/vagy két naponta (időmtől függően) csinálok erősítő tornát és mellette sztriptíz aerobik lépéseket, vagy hastáncot, attól függően, hogy melyikhez van kedvem. A kettő együtt így 1,5-2 óra edzés. Lehet látható eredménye július végére? Nem akarok kockás hasat, csak nőiesen sportos alakot. :)

Esetleg milyen más alternatívát javasoltok, hogy ne legyen monoton az edzéssorozat? A futáson kívül.


20/L



2014. máj. 9. 11:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
melyik július végére? 2015-2016 júliuséra?
2014. máj. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
2014...
2014. máj. 9. 11:30
 3/27 anonim ***** válasza:
2-3 hónap edzés némi változásra elég, főleg ha amúgy is vékony vagy, de radikálisabb változásokhoz években kell gondolkodni és a táplálkozáshoz való tudatosabb hozzáálláshoz.
2014. máj. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Nyárra már sehogy sem leszel izmos, a testépítés nem olyan sport, ahogy sokan gondolják, hogy lemegy a hülyegyerek a terembe, és 2-3 hónap alatt kiba_a magát... Mint első írta, ha most elkezded, jövő nyárra már egész jól nézhetsz ki, kicsit lekezelően írta, de nem baromság amire célzott.

Az aerobik, tánc, és egyéb mozgásformáktól meg sokkal sokkal több év, mire érdembeni fejlődést érsz el. Nőies sportos alkatod aerob sporttól akkor lesz, ha régóta, akár évtizede is űzöd. Anaerob súlyzós edzéssel 1-2 év alatt lehet elérni jó alakot.

2014. máj. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
87%
Sztriptíz aerobik? Szerintem a body.builder-en kérdezd meg Drugs Bunny-t, ez a kedvenc sportja, biztos szívesen és kedvesen válaszolna neked. :)
2014. máj. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Szergej55 ***** válasza:
100%
3-4 év múlva már lehet tényleges eredmény. Előbb ne reménykedj. Beleszarással, strandra edzéssel nem lesz belőled semmi.
2014. máj. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 tkodit ***** válasza:
82%
Ezzel az edzéssel 2016 nyarára sem leszel izmos. Az otthoni "erősítő torna" című dolgokat jól ismerem, 90%-ban p.nalegyezést jelent.
2014. máj. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Csak azt tudom mondani mint az előzőek: ha nem vagy hajlandó rendesen edzeni és energiat belefektetni akkor eredményt ne varja.Az itthoni s*ggrázás pedig nrm minősül rendes edzésnek.


Mellesleg nem gondolsz bele miért néz ki a népesség nagy része ilyen szrul ha ennyi edzéssel jó alakot lehetne elérni?

2014. máj. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Azt nem értem, hogy egyeseknek miért kell vulgárisan kifejezni magukat. :) Elég rosszul esik, pedig csak egy általános kérdést tettem fel, mindenki úgy kezel, mintha disznó lennék, pedig lapos a hasam, nem lóg a seggem, egyszerűen csak egy kicsi "feszességet" szeretnék, nem kockákat és kidagadó lábereket. :)
2014. máj. 9. 15:26
 10/27 tkodit ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy rossz a hozzáállásod, ez idegesít sok embert.


Valaki használta már itt a hasonlatot: tök mindegy, hogy Gödre szeretnél utazni, vagy Frankfurtba, a kocsiba ugyanúgy be kell ülni, és ugyanúgy vezetni kell. Magyarul: azért mert te nem akarsz versenyzői alkatot (mintha félni kéne, hogy hirtelen túl izmos leszel....), csak jobban akarsz kinézni, ugyanúgy rendesen kéne edzeni, és kajálni.


Ehhez jön hozzá az a fantazmagória, hogy te egy-két hónap alatt aztán marha látványos eredményeket fogsz elérni. Nem fogsz. Lehet, hogy te nem gondoltál bele, de a sok éve edző emberek számára hihetetlenül dühítő, hogy amiért ők éveket dolgoznak, amögött mások pár hónap munkát feltételeznek.

2014. máj. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!