Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fehérje vagy tömegnövelő...

Fehérje vagy tömegnövelő lenne nekem a megfelelő?

Figyelt kérdés
Már régóta kondizom de úgy igazán tudatosan,rendszeresen csak pár hónapja kezdtem el.Látszik rajtam valamennyire de elég vékony a testalkatom nem az a csont sovány de azért vékony szóval olyan nagy eredményt szerintem ilyen kiegészítők nélkül nem érek el.Tudom hogy vékony testalkatra tömegnövelő kell de attól is feszes "szálkás" izmok lesznek vagy inkább csak hizlal? A fehérjéről is az lenne a kérdésem,hogy milyen hatása van sokat nem hallottam róla csak innen onnan mondták páran , hogy összementek tőle mármint az izmaik stb.. de azért sokan szedik valamit biztos használ. Ha valaki leírna ,hogy melyik mire jó és esetleg melyik a jobb ha 'vastagítani' szeretném az izmaimat azt megköszönném:)

2014. máj. 25. 21:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Na figyu: a protein por és a tömegnövelő is csak kaja. A tömegnövelő az nagyjából:fehérje + szénhidrát.

Ha megvan szilárd kajából is a napi tápanyagbevitel, akkor nem kell tápkieg. Ha meg valami hiányzik, akkor azt pótolod tápkiegből .Nem leszel izmosabb attól ,hogy egy részét beviszed tápkiegből annál, mint aki az összes tápanyagot beviszi szilárd kajából.

2014. máj. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!