Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kezdő tömegnöveléskor napi...

Kezdő tömegnöveléskor napi egyszer elég edzeni?

Figyelt kérdés

Azt tudom,hogy 1 héten háromszor ajánlatos,de azon belül egyszer elég?

Kezdőnek minden edzésnél meg kell mozgatni az összes izomzatát? És majd csak később kialakítani az osztott edzéstervet?



2014. máj. 29. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
nem az összes izomzatot, hanem a fõ izomcsoportokra koncentrált teljes testes edzést kell végezni max 3* de inkább 2* egy héten, ha normális edzéstervvel, normálisan leedzel 50-60 perc alatt, akkor eszedbe nem fog jutni már aznap, hogy megmozdulj...
2014. máj. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"Azt tudom,hogy 1 héten háromszor ajánlatos,de azon belül egyszer elég? " -most akkor mi van? Heti 3 alkalommal, minden edzésnapon 1-1 órát, ezen mi a nem tiszta? Egyébként meg az is alap dolog, hogy a kezdő edzésterv kevésbé izolációs, igen, de ha nincsenek meg az alapismeretek, akkor ne kezdj bele, hanem előtte olvass. Pl. a Sárga Kapszulát.
2014. máj. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azon belül egyszer Magyarul 1 nap egyszer!
2014. máj. 29. 12:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Még a haladók, akik esetleg heti 5 alkalmat edzenek, azok sem edzenek napi 2x. Max. aerob edzést tesznek egy napra súlyzóssal, de lehetőleg azt is külön napra illesztik, szóval továbbra sem értem a kérdésed.
2014. máj. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!