Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan győzzem meg a szüleimet?

Hogyan győzzem meg a szüleimet?

Figyelt kérdés

Mindig kapom az oltásokat,ha éppen fehérjét,vitamint,kreatint,vagy gyors ch-t veszek,hogy ne "egyem" ezeket a porokat,és szokjak le róla.

Meg hogy ne sírjak nekik,amikor fáj valamim ezektől a sz***októl.


2014. jún. 9. 12:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

1) Lehet, hogy túl befolyásolható vagyok a tápkiegcégek meg Bunny által, de nekem valamiért egybeforrt az "emberi értelemmel", mint fogalommal a tápkiegek megítélése. Ez így kicsit durvának hangzik, de valamiért így látom. Túl közel áll hozzám a téma, mint hogy szemet hunyjak a folyamatos "hülye koxos gyerek porozik" beszólás felett.

2) Egyik jobb mint a másik. :)

2014. jún. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

1) Én egy kicsit megpróbálom madártávlatból nézni a dolgokat. Az emberek jelentős részét nem érdekli a testépítés, sokakat az egészséges életmód sem, most miért várjam el tőlük, hogy megértsenek olyan dolgokat, amik nem is érdeklik őket? Én sem fogom soha megérteni, hogy egy horgászmániás minek kell fel hajnalban és megy ki beetetni, meg mit rúgózik annyit, hogy most milyen csalira mennek a halak, mivel egyáltalán nem érdekel ez az egész. Mások meg a kutyájukért vannak annyira oda, hogy kutyapszichológushoz járnak vele. Ők is magyarázhatnak nekem, hogy ez miért jó, lehet akár igazuk is, akkor sem izgat.

Persze a példák azért sántítanak, mert én nem próbálom meg kioktatni a horgászt vagy a kutya gazdáját, hogy én jobban tudom a dolgokat, szóval hallgasson rám.

De ilyen emberek mindig is voltak, figyelmen kívül kell hagyni a véleményüket, és ennyi.

2) HasasPatkányok?

2014. jún. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Igazából itt a tápkieg maga lényegtelen, a lényeg a jelenség, ami ilyenkor lejátszódik. Valaki csinál valami számunkra ismeretlen dolgot valami számunkra ismeretlen eszközzel. Mit reagálnak? Érdeklődés? "Gyere fiam, kérlek magyarázd el, hogy mi ez, szeretném megtudni, szeretném, ha biztonságban lennél." Jó lenne. De nem. Tudás nélküli ítélkezés, tudás nélküli jobbantudás és persze a kötelező rosszindulat, avagy ami szokatlan az tuti szar, káros, és a másik a hülye. Ha azért csinálnák, mert féltik a fiukat, akkor megpróbálnák elmagyarázni neki észérvekkel, hogy ez miért rossz (és kutakodás közben rájönnének, hogy nem az), vagy a butábbja egyszerűen csak elzárja. De ilyenkor csak odalökik, hogy ez mennyire veszélyes, és kész. Nem valami hiteles. A segítségnyújtás elmulasztása is veszélyesztetésnek minősül (vagymiafene, nem értek a joghoz).


Ha megnézitek, sok helyen előfordul ez az életszemlélet. "Ami nekem fura, az tuti rossz, és akinek köze van hozzá, az tuti hülye, bezzeg én."

2014. jún. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Túl kell ezen lépni. Engem is minden áldott nap csesztetnek. Nem csak a család de a haverok ismerősök, kollégák is. Ez mindig így lesz amíg világ a világ.


Bármilyen kaját mások előtt kell ennem mindig megkapom: "hogy bírod megenni azt a szart?" Pedig ha megkóstolnák rájönnének hogy finom.

Vagy ha valamilyen kajából nem kérek egyből jönnek hogy chips nélkül nincs is értelme az életnek, ha mindent megvonok magamtól minek élek egyáltalán.

A vitaminoktól minden ismerősöm úgy fél mint a tűztől, az ördög kapszulájaként néznek rá, de a fájdalom csillapítót meg az antibiotikumot rögtön kapkodják be ha kicsit rosszul vannak.

Akikkel régebb óta nem találkoztam megkérdezik: "még mindig ilyen szarokon élsz?"

Otthon néha belém állnak hogy "egyek valami rendes kaját is" a rizses csirkesaláta helyett és tolják elém a krumplis tésztát.

Ha valahova bemegyünk vizet kérek míg a többiek bambit isznak. Egyből kezdik hogy "mi értelme a víznek mikor semmi íze? "

Mikor melós voltam egyfolytában hallgattam hogy egy felnőtt embernek "rendes" kaja kell különben nem fogok bírni dolgozni. Szalonna, kolbász, kenyér. Nekik ez volt a "rendes" kaja.

2014. jún. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Ez nem egyszerűen csak életszemlélet, hanem egy az evolúció során belénk ivódott egészséges és hasznos tulajdonságunk, ösztönünk; az ismeretlentől való félelem.

Más kérdés, hogy már nem pusztán ösztönlények vagyunk, így tudatosan szembemehetünk ezekkel a dolgokkal. Valahogy úgy, ahogy az utcán is tudjuk türtőztetni magunkat és nem erőszakolunk meg minden jó nőt!

2014. jún. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

De még az állatok is képesek arra, hogy ha valami furát látnak, akkor nézegessék, körüljárják, megpaskolják, hogy mit reagál. Nem pedig elrohannak a fenébe felhúzott orral, befogott füllel és szemmel.

(amúgy az sem teljesen igaz, hogy az evolúció meg a fajfenntartás miatt állandóan csak dugni akarjunk, hiszen az emberi vemh.. izé terhesség egy hosszantartó dolog, és ha nem biztosítjuk az utód kihordását és felnevelését, oda a génállomány. nem elég megtermékenyíteni az asszonyt és továbbmenni. elvileg a 'szerelem első látásra' is egy evolúciós eszköz)

2014. jún. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Elég szépen össze lett ez foglalva és Wash rá is világított a lényegi pontjára az egésznek ami a totális tiszteletlenség a dolgaid felé részükről,vagyis nem akarnak megérteni,megismerni.Annyi,hogy a szőlőcukrot én sem engedném a gyereknek,edzés után sem.Igyon 2-3 adag proteint az 1 adag helyett,de cukrot nem.
2014. jún. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Utolsó: mert nem tudod mi az a cukor. Ez is ugyanolyan tévhit mint hogy a fehérjeportól nem fog felállni.

A cukor nem egy méreg, nem azért kell elkerülni mert mérgező, hanem mert normális esetben semmi szükségünk rá és nem tudjuk hasznosítani, feleslegesen emeli az égbe az inzulin szintet. Edzés után teljesen más a helyzet.

2014. jún. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Új fejlemények: Most már a fehérjétől,és a vitamintól nemzőképtelen is lehetek.

Most ezt beszélték be anyáméknak.

2014. jún. 9. 19:00
 20/21 anonim ***** válasza:
KI?
2014. jún. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!