Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » "Tesztofokozó" 22 évesen?

"Tesztofokozó" 22 évesen?

Figyelt kérdés

Egyszerűen képtelen vagyok a fejlődésre. 2 éve edzek, és 34es karom van még mindig, nagyon vékony vagyok.


Kaja több mint rendben, edzés heti 4x ami csak a csövön kifér, jumbo+attack+multivitamin.

Sok pénzem és időm van már benne (Főleg a rendes étrend miatt) De egyszerűn megállt a fejlődés és nem halad előre.


Gondoltam kipróbálok valami tesztoszteron fokozót, én nem érzem hogy a sajátom olyan magas volna. Persze hogy ismerek valakit aki tud illegális cuccokat de ezekkel tényleg csak végső esetben akarok foglalkozni.


Szóval Anadrol, Daa meg a többi szar.. Mit gondoltok melyiket érdemes megpróbálni? Vagy jöjjön egy kúra szuri?


2014. jún. 12. 12:11
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

Megjegyeznek egy-két dolgot meg: nem biztos hogy betegség ha valaki nem tud hizni. Én tudatlan időszakomban 1 kg rizst es 0,5 kg lencsét ettem meg naponta (amikor napi500 ft-bol kellet kihozni a kaját, mindennel kísérleteztem), a 193/75 testemmel, es nem hiztam egy grammot se, mert nem szívódik fel a fölösleg a belemben.

Mostanra egyebkent kiderult, hogy ugy altalaban véve nem viseli jol az emesztorendszerem a hokezelendo magvakat, tehát hüvelyesek, gabonafélék a béke erdekeben kizarva. Foleg amiota csak nyers dolgokat eszek, azota nem. Ami jo nekem: állati eredetű táplálékok, azaz hus, sajt, stb, illetve gyümölcsök, Kendermag. Illetve meg tudom enni a rizst, kölest, 1 óra főzés utan. Félreértés ne essek, nem azt állítottam hogy ez mindenkinek jo, csak egy lehetoseg, ha esetleg a kérdezőnek van hasonló problémája. Hozzáteszem hogy lehet ezt akar betegségnek is venni, de nincs értelme, mivel csinalni nem lehet vele semmit.

2014. jún. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Sokat tudnék írni, de nem akarom a fél napodat rád pazarolni, ezért csak címszavakban írom le Neked. Én is elég régóta nyavajgok, mert extrém ektoként néha hónapokra leáll a fejlődés(mondjuk én mostanában szarul is kajáltam sajnos), hasonló paraméterekkel rendelkezem, és a ch-t én is pakoltam már 600-700 körüli magasságokba. De soha nem jutott eszembe, hogy koxoljak csak azért, mert szar a genetikám(tudom, ebbe kapaszkodni olcsóság), próbálkozni kell natúrban! Nem tudom, eszel-e elég rostot. Az óriási hiba, hogy nem zabálsz zsírt. Lejjebb viheted a ch-t, és menjen 3g*ttkg zsír, sokat fog segíteni, teszto termelésedre is pozitív hatással lesz. Próbálj ki magas és alacsony ismétlésszámokat. Én most az 5x5 módszerrel próbálkozok, sokat erősödtem vele(még mindig nevetséges mondjuk, de 10-15 kg-mal többel mennek az alapgyakorlatok). Nem mondhatod, hogy mindent megtettél a cél érdekében, ha egy legyintéssel intézed el az egyébként NAGYON FONTOS zsírokat.
2014. jún. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:

Hát nem gondoltam volna a zsírokról soha, hogy ennyire fontosak.. Omega 3-at toltam és úgy voltam vele, hogy ez le van tudva..

Köszi h így felnyitottátok a szemem efelől, ha szabad kérdeznem ezeket a telítetlen zsírokat ti hogy oldjátok meg? Halolaj lenmagolaj.. ezt mihez egyem és hogy?

2014. jún. 12. 15:32
 34/41 anonim ***** válasza:
én halászom, rengeteg halat eszem, tökmagolajat vagy lenmagolajat pedig, vagy a shakerbe keverek a fehérjéhez, vagy salátát öntöm le vele.
2014. jún. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
Na koszi, ezt mindenkepp felviszem a menube.:)
2014. jún. 12. 16:16
 36/41 A kérdező kommentje:
Mmint a lenmagajas salatat.. Ilyesmit eddig nem vettem. Melyik lenmagolajat ajanlod? Gondolom lemegyek a boltba lesz agy 50féle..
2014. jún. 12. 16:21
 37/41 anonim ***** válasza:
annyi azért nincs, soli pl viszonylag olcsó és jó
2014. jún. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
*solio
2014. jún. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Változtass az edzésterveden. Próbáld ki a heti 4 egész testes edzést. Alap gyakorlatokkal csak, hagy a fenébe a kiegészítő gyakorlatokat, ráér ha elindult a tömeg.

Felhúzás, guggolás is menjen, ezek nyomják felfele a növit benned, hozzák a tömeget.

Ne reggel edz, hanem du-estefelé, hogy minél több szénhidrát legyen benned edzés előtt. Valamint az inzulin miatt sem érdemes reggel-délelőtt edzeni.

Hirtelen ennyi jutott eszembe.

2014. jún. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:
Ezek mennek alapbol, sajnos nem tudok mashogy edzeni, 4tol hajnali 1ig melozok..
2014. jún. 12. 22:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!