Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » "Tesztofokozó" 22 évesen?

"Tesztofokozó" 22 évesen?

Figyelt kérdés

Egyszerűen képtelen vagyok a fejlődésre. 2 éve edzek, és 34es karom van még mindig, nagyon vékony vagyok.


Kaja több mint rendben, edzés heti 4x ami csak a csövön kifér, jumbo+attack+multivitamin.

Sok pénzem és időm van már benne (Főleg a rendes étrend miatt) De egyszerűn megállt a fejlődés és nem halad előre.


Gondoltam kipróbálok valami tesztoszteron fokozót, én nem érzem hogy a sajátom olyan magas volna. Persze hogy ismerek valakit aki tud illegális cuccokat de ezekkel tényleg csak végső esetben akarok foglalkozni.


Szóval Anadrol, Daa meg a többi szar.. Mit gondoltok melyiket érdemes megpróbálni? Vagy jöjjön egy kúra szuri?


2014. jún. 12. 12:11
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem javaslom. A fokozók ilyen korban még nem sokat hatnak, a doppingszerek pedig szvsz az elmebaj kategoria nálam (meg ne sertsek senkit). Első körben leirhatnad az etrended.
2014. jún. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
22 évesen szinte a maxon van a tesztoszteronod. Valószínűleg extrém rossz genetikád van a testépítéshez, vagy nem azt az edzést csinálod, ami téged a leginkább fejleszt.
2014. jún. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

1: 2 kanál jumbo

Edzés

2: 3 kanál jumbo

3: 5 tojás+bacon+zabpehely

4: csirkemell+rizs

5: csirkemell+rizs

6: spagetti

7: túró+kazein

2014. jún. 12. 12:17
 4/41 A kérdező kommentje:
Mindenhol ezt olvasom, hogy elméletileg a maxon kéne lennie.. De nem érzem egyáltalán
2014. jún. 12. 12:18
 5/41 anonim ***** válasza:
Azt nem nagyon lehet érezni. De mennyiséget nem irtal, pedig a patás a részletekben lakozik.
2014. jún. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
ez így nem étrend, csak leírtad milyen alapanyagokból kajálsz...
2014. jún. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

Gondoltam egyértelmű, hogy megvan a kellő mennyiség. Röviden napi közel 190gr fehérje és 650ch.


65 kg vagyok, ennek elégnek kellene lennie..


Tegyük fel a daa és az anadrol csak optimalizálják a tesztoszteron termelést. Ergó bajom nem lehet tőle, max kidobom az ablakon a pénzt, viszont ha valóban alacsony a tesztoszteron szintem akkor segíteni fog?

2014. jún. 12. 12:24
 8/41 A kérdező kommentje:

2 max 3 óra időközönként. Az étrendem mint említettem tökéletesen rendben van. Zöldség is megy mellette természetesen..


Ne ezt forgassuk csavarjuk, mert ennél jobban tényleg nem tudnám már összerakni:D

2014. jún. 12. 12:25
 9/41 anonim ***** válasza:
zsír mennyi?
2014. jún. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
Ezek szerint mégsem elég. Ugy látszik hasonló az alkatod az enyémhez, nekem alsó hangon kell 3g/tskg fehérje, ez 3 év tapasztalata. A helyedben én ezzel próbálkoznék. Persze igaz amit a fokozokrol írsz, de szerintem kicsi az esély hogy ezzel van problema. A napi 2g/tskg standardnal én se fejlődök semmit, főleg fizikai munka mellett.
2014. jún. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!