Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » "Tesztofokozó" 22 évesen?

"Tesztofokozó" 22 évesen?

Figyelt kérdés

Egyszerűen képtelen vagyok a fejlődésre. 2 éve edzek, és 34es karom van még mindig, nagyon vékony vagyok.


Kaja több mint rendben, edzés heti 4x ami csak a csövön kifér, jumbo+attack+multivitamin.

Sok pénzem és időm van már benne (Főleg a rendes étrend miatt) De egyszerűn megállt a fejlődés és nem halad előre.


Gondoltam kipróbálok valami tesztoszteron fokozót, én nem érzem hogy a sajátom olyan magas volna. Persze hogy ismerek valakit aki tud illegális cuccokat de ezekkel tényleg csak végső esetben akarok foglalkozni.


Szóval Anadrol, Daa meg a többi szar.. Mit gondoltok melyiket érdemes megpróbálni? Vagy jöjjön egy kúra szuri?


2014. jún. 12. 12:11
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

Na ezt eddig nem írtad. Akkor ott lesz a lényeg. Nem is a pihenés mennyisége, hanem minősége. Meg az edzés időzítése.

Sajnos ez egy ilyen sport, ahol a rendszeres éjszakai (!) alvás fontos a regenerálódáshoz, elengedhetetlen. Ezt most magadon is tapasztalhatod.

Meggyőződésem hogy ez áll a háttérben.

2014. jún. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!