Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnek edzegetni nyaron....

Szeretnek edzegetni nyaron. Melyik mozgasformat ajanljatok kezdoknek? Fegyencedzes, street workout, konditerem vagy mas esetleg? Olvasni konyvet nem akarok mert mire kiolvasom elmegy a nyariszunet 😊

Figyelt kérdés

2014. jún. 15. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
a fegyencedzés az egy könyv, nem tudsz fegyencedzeni, análkül, hogy el ne olvasnád a könyvet... mellesleg ha leülsz és nekiállsz, akkor 1 délután elolvasni. a sárgakapszulát is el kellene olvasnod, én diszlexiás vagyok, mégis 4 óra volt mire elolvastam.
2014. jún. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nulla tudással semelyiket nem ajánlom.

Mindenféleképp utána kell olvasni a dolgoknak.

Amúgy mi a cél?

mert amiket felsoroltál mindegyik másra jó

2014. jún. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ezt a "nyáron edzegetést" nem értem... ezzel mi a cél? 2 hónap pinalegyezés után sehogy nem fogsz kinézni... Ha teljes átmozgató edzéstervet csinálsz (3 nap egy héten), konditeremben, és rohadtul odafigyelsz a kajára (de tényleg rohadtul), akkor érsz el valamit 2 hónap alatt.
2014. jún. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem akarsz olvasni mert elmegy vele a nyár? :D Barlangba születtél hogy ilyen lassan megy? És ha nem akarsz olvasni akkor hogyan akarod csinálni a fegyencedzést, hadd kérdezzem már meg? :D (főleg hogy azt egy délután alatt el lehet olvasni)
2014. jún. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz olvasni, akkor hogyan akarod az alapokat megtanúlni. Olvasd el a Sárga kapszulát, ne légy lusta!!! Kezdő átmozgató edzéstervel kezdj, és ne csak nyáron edz hanem utána is. Na és persze lábra is edz!!
2014. jún. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz olvasni, minek írtad ki a kérdést? A válaszokat is el kell olvasni...
2014. jún. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
van egy könyv, aminek az a címe, hogy fegyencedzés, és leírja azt a 6 alapgyakorlatot, amiket általános iskolában a tesitanárod is erőltetett minden órán... de akkor baromságnak tartottad, de ha valaki kiad róla egy könyvet ilyen menő címmel, akkor egyből ez a világ legmenőbb dolga..
2014. jún. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!