Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Diéta/fogyókúra alatt szabad...

Diéta/fogyókúra alatt szabad edzés után gyors ch-t adagolni a 100%whey pro-hoz?

Figyelt kérdés

Tehát edzés után, kizárólag edzés után szedjek gyorsan felszívódó szénhidrátot diéta alatt is? Mennyit? 180cm 94kg


Van rajtam kb. 15kg testzsír felesleg! :/



#szénhidrát #fehárje
2014. jún. 17. 18:59
 1/4 tkodit ***** válasza:

Van aki használ, van aki nem. Van aki glutamint nyom ilyenkor, van aki pufirizst nyammog (pl én... :D)

Ha raksz bele, akkor keveset, és számold bele a napi ch bevitelbe.

2014. jún. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én glutamint használok, mert annyival több ch mehet napközben. Neked kell tudni, hogy belefér e a napi ch beviteledbe.
2014. jún. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van egy olyan vélemény is amit sok helyen olvastam már, ami szerint edzés után alapból butaság a közvetlen CH bevitel, mert azonnal lenyomja a növekedési hormon szintet az inzulinreakció. Sokak szerint a legjobb egy minél gyorsabb, minél tisztább fehérjeturmix (legjobb az izolátum, 100% wheypro - ami amúgy 73%-os - árában van pl a myproteinnek 90%-os izolátuma), majd 40-50 perc múlva egy full étkezés. Én az idei tömegnövelésem második fele alatt már elhagytam a gyors CH-t a turmixból és szilárd kajával vittem be a kieső makronutrienst és úgy érzem talán ez is hozzájárulhatott ahhoz, hogy relatíve tisztábban tömegeltem. Aki zsírosodós annak szerintem nem olyan jó az inzulint piszkálni, főleg nem diéta alatt. Egyébként ez az együtt fehérje + CH dolog megdőlni látszik lassan, mert flexonline-on, MD-n és egyéb oldalakon is olyan cikkek vannak, hogy nem hogy nem segítik, hanem lassítják egymás felszívódását. Volt a bodybuilder.com fórumon is egy kérdezz-felelek nap Jay Cutlerrel és ő is azt mondta, hogy először fehérjeturmix, majd rá fél órára a CH, mondjuk gatorade formájában.


[link]

2014. jún. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én edzés után általába megiszok egy cukros üdítőt,és nincs semmi bajom youtubeon egyik videós mondta hogy próbáljuk ki.
2018. júl. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!