Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha hozzákeverek (5g) szőlőcukr...

Ha hozzákeverek (5g) szőlőcukrot egy adag (30g) Scitec 100% Whey Protein Professional porhoz, akkor az jó edzés utáninak is?

Figyelt kérdés

Sajnos csak este tudok edzeni, reggel, napközben nem! Van rajtam 15-18kg testzsír felesleg. 1-1,5hónapos kezdő vagyok. Edzés után (este) 1 adag scitec 100% whey pp-t iszok 3dl vízzel. Reggel zabpehely, napközben csirke-mell+zöldség/zöldség-mix, vagy alaszkai tőkehalfilé+zöldség-mix.


Kérdés hogy használjak-e a whey protein mellé valamikor pl. szőlőcukrot, ha a felesleges testzsírtól szeretnék megszabadulni, de ugyanakkor szeretném hogy az izomzatom "fejlődjön"? Persze az izomfejlődés alatt szálkásodást értek, nem várok tömeges izomnövekedést diéta mellett! :)


Vagy hogy kell "diétásan" belekezdeni a sportba?


Félek pl. Scitec Volumass-35 professional-ban túl sok szénhidrát lenne, kvázi számomra nem lenne előnyös azt szedni?



2014. ápr. 2. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért imádkozz, hogy ne veszíts izomzatot, ne azért, hogy még jöjjön fel. Ne edd azt a cukrot, majd tömegeléskor. Legalábbis én most diétán vagyok, de eszem ágába se jutna a zöldségen kívül plusz ch-t bevinni.
2014. ápr. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Rakhatsz de minek? 5g az max izesitesnek jo.

Ha meg tobb akkor en azt szivesebben vinnem be étel formajaban.

Elso te miert csak zoldseget eszel?

2014. ápr. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azért gondoltam így hogy 5 gramm szőlőcukor, hogy edzés utáni 1-órában legyen valami kis szénhidrát ami segíti a fehérje beépülést az izmokba... Valahogy így jött le az olvasmányokból hogy a fehérje beépüléshez szüksége van a testnek/szervezetnek (üzem-anyagra) szénhidrátra! :)


Viszont a Volumass-35 ben félő hogy túl sok lenne a szénhidrát ehhez!

2014. ápr. 2. 16:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Hat azert ennel ez kicsit bonyolultabb. Ha ch-t eszel akkor telitettebbek a glikogenraktarak es nagyobb a feherje szintezis. De ez barmilyen ch eseten igy van.
2014. ápr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!