Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Súlyzózás, felülésezés mellett...

Súlyzózás, felülésezés mellett megnyúlhatok 1 nyár alatt? 14/F

Figyelt kérdés
Szóval 14 éves fiú vagyok kb 155 centi ropi gyerek 50 kilóval. Apám szintén kicsi volt de kb ilyen korban nyúlt meg egy nyár alatt. Ha most nekiálltam súlyzózni meg felülni, attól még én is megnyúlhatok a nyáron egy 10-15 centit mint apám emellett, hogy izmosodjak is? Ill 55-60 kilóra fel szeretném tornázni magam mind kajával (háj nélkül) mind izomzattal, hogy ne essek el ha mellém ütnek... Ezek a testépító technikák jók arra hogy a meglévő kis zsírréteget leégessék?

2014. jún. 24. 16:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Tudsz nőni, nem befolyásolja az edzés.

Egyszerre nem tudsz fogyni (szálkásodni) és izomban pedig nőni naturálban, mivel különböző étrend kell hozzá. Az egyikhez szálkásító diéta (kalóriadeficitet jelent energetikailag) szükséges, az izomnöveléshez pedig tömegnövelő étrend (kalória plusz).

2014. jún. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Jó, hát nem vagyok kövér, csak egy kisebb ,,párna" van a sovány izomréteg felett. Bezavarhat az kis zsírréteg az izomzat láthatóságában? Tudom eléggé ego vezérelt, de hát 14 vagyok és hát... igen gyakorlatilag az egom vezet s szeretnék jó, egészséges, és igen szexi testet. Oké, hogy gyerek vagyok de lusta és a nyár kapóra jön, mert ha most sikerül kidolgozni később nem lesz akkora munka megtartani. Meg hát kicsi is vagyok az osztálytársaim meg simán félrepöckölnek és mint köztudott kissé agreszívak ba.szakodók nem tud az ember kiállni magáért. Vegetáriánusként miféle tömegnövelő étrendet javasolsz nekem? Illetve a tömegnövelő az nem kövérítő ugye?
2014. jún. 24. 19:46
 3/14 anonim ***** válasza:

Mint ahogy írtam, a zsírt nem tudod leadni izmosodás közben, mert más étrend kellene hozzá. Előbb növelj izomtömeget tömegnövelő étrenddel és utána ha elég izmos vagy, akkor majd szálkásító diétával leadod a zsírt.

Önmagában egy tömegnövelő sem zsírosít, mert attól függ a zsírosodásod, hogy mekkora a kalória plusz nálad. De gondolom nem sokat értettél abból amit írtam és neked egy egész könyvet kellene most ide írni. Fiatal vagy még és így nyilván nagyon nem vagy még képben. Olvasd el a sárga kapszula című könyvet (googleba-sárga kapszula pdf) és ha utána van kérdés akkor itt többen is segítünk.

2014. jún. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ezt nem lehet ingyen online elolvasni? Ha igen tudsz küldeni linket?
2014. jún. 24. 20:03
 5/14 anonim ***** válasza:
De lehet, írd be googleba, amit írtam. Linkelnem nem szabad, mert pár napja figyelmeztető lecseszést kaptam a modiktól.
2014. jún. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ok, majd megnézem. Am a nap mely szakába a legérdemesebb az erőnlét, mármint ugye ebéd után a kalóriákat átdolgozva izommá meg ilyesmibe értem. Csak mert én olyan 10-kor kelek és kb akörül reggeli előtt szoktam...
2014. jún. 26. 16:13
 7/14 A kérdező kommentje:
Te most erre az oldalra fel kell regisztrálni hogy láthassam?
2014. jún. 26. 16:29
 8/14 anonim ***** válasza:
ha beírod azt googleba hogy sárga kapszula pdf és az első linkre kattintasz, akkor ott egyből olvashatod, nem kell sehová regisztrálni, sem letölteni.
2014. jún. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Bakker ez jóformán olvashatatlan.... másik kérdésemre tudod a választ? De am téll nagyon nehéz ezt olvasni...
2014. jún. 26. 18:48
 10/14 anonim ***** válasza:

Akkor töltsd le.

Mindegy mikor edzel, nem ez számít. Ha napi kalória pluszban vagy, akkor tudsz izmot növelni, az mindegy hogy mikor edzel!

2014. jún. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!