Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Súlyzózás, felülésezés mellett...

Súlyzózás, felülésezés mellett megnyúlhatok 1 nyár alatt? 14/F

Figyelt kérdés
Szóval 14 éves fiú vagyok kb 155 centi ropi gyerek 50 kilóval. Apám szintén kicsi volt de kb ilyen korban nyúlt meg egy nyár alatt. Ha most nekiálltam súlyzózni meg felülni, attól még én is megnyúlhatok a nyáron egy 10-15 centit mint apám emellett, hogy izmosodjak is? Ill 55-60 kilóra fel szeretném tornázni magam mind kajával (háj nélkül) mind izomzattal, hogy ne essek el ha mellém ütnek... Ezek a testépító technikák jók arra hogy a meglévő kis zsírréteget leégessék?

2014. jún. 24. 16:18
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
És reggel reggeli előtt, amikor semmit nem vittem még be a szervezetbe folyadékon kívül? Csak mert akkor szoktam. Az baj?
2014. jún. 28. 18:59
 12/14 anonim ***** válasza:
Ezt most nem értem. Mit nem vittél be és mi a nem baj? :)
2014. jún. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Reggeli előtt nem vittem be semmi kalóriát, akkor szoktam edzeni. Az nem baj?
2014. jún. 30. 15:57
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem gond, sokan edzenek így. Én egyébként azért tolnék egy kis proteint, ha mást nem is.
2014. jún. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!