Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelőt így is érdemes...

Tömegnövelőt így is érdemes szednem?

Figyelt kérdés
Nem edzek, csak szimplán hízni szeretnék jó pár kilót, mert ectomorph alkat vagyok. Néztem tömegnövelőket, de írják mellé, hogy ők plusz fehérjével szedik stb...Van értelme szednem csak önmagában?(természetesen rendesen próbálok étkezni mellette)
2014. jún. 26. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

Nem érdemes. Ez egy étrendKIEGÉSZÍTŐ. Attól függ, hogy hízol, vagy fogysz, hogy hogy milyen az étrended. Ha kalória deficitben vagy, akkor hízol, ha szufficitben, akkor fogysz.

Ha simán hízni szertenél (ami szerintem hülyeség) akkor úgy a legegyszerűbb, ha egyszerre eszel gyors felszívódású ch-t (cukor, fehérliszt) és zsírt. Pl csokik, zsíroskenyér szalonnával stb. A lényed, hogyminden egészségtelen szrt megegyél.

Ha viszont tényleg elszánt vagy és változtatni akarsz a testeden akkor töltsd le és olvasd végig "A sárga kapszula"-t! Le van benne írva, hogy hogyan kell edzened, táplálkoznod, hogy sikeresen változtathass a testeden.

Sok sikert!

2014. jún. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tökmindegy kb. hogy szeded-e. amint üres a gyomrod már el is kezded bontani a felépített tömeget. pláne ha nem sportolsz semmit, beépíteni se akar majd nagyon semmit a szervezet. az lesz a vége hogy többet jársz vécére kb. szóval zabálj folyamatosan hogy sose legyen üres a gyomrod, akkor esélyes, hogy hízni fogsz. két óránként egyél valamit.
2014. jún. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
1-es akkor hízik ha kalória +ban van ha kalória deficitben akkor fogy.
2014. jún. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazad van. Felcseréltem a deficitet és szufficitet.
2014. jún. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kifejezetten nem ajánlom, mert a benne lévő magas glikémiás indexű szénhidrátok nem kóserek, max edzés utáni visszatöltésre.

Fehérjét+zablisztet ajánlok, ha eredményt akarsz, akkor étrendet.

2014. jún. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!