Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ugye, hogy mindegyik edzésform...

Ugye, hogy mindegyik edzésformánál (calisthenics, súlyzós edzés, TRX, crossfit) a mennyiség és a sorozat számít, nem a minőség?

Figyelt kérdés
A haverom nem hiszi el, hogy a mennyiségtől lesznek nagyobb izmaid. Ő 8-12 közt tartja az ismétlésszámokat és koncentráltan csinálja a gyakorlatokat, valami 2 mp fel 1 mp szünet, 2 mp fel, de mondtam neki, hogy ez hülyeség, mert minimum 20 maximum 50-60 kell hogy legyen 1 sorozaton belül az ism. szám és 8-9-es sorozatokban vagy ne várjon fejlődést. A legjob testépítők is ugy lettek akkorák például Swarzi, aki 80-as ismétlésekkel edzet meg ilyenek. Ma már az a baj, hogy kinéznek ha 12 vagy az alatti ism.számokkal edz valaki hát de nem?

2014. jún. 29. 10:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
te troll vagy ugye?
2014. jún. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Fú de egyoldalú és korlátolt vagy. Remélem, tényleg csak trollkodsz.
2014. jún. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mióta lett ez a "tisztelés" a szint?
2014. jún. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

jaja, igazad van kérdező, a többiek ehhez nem értenek, te látod jól.:)

Én is lemegyek a terembe és a rúddal nyomok csak fekve 100-as ismétléseket, utána meg megyek a csigás hátgéphez és 20 kilóval húzok 50-eket, rángatom pár centire mint állat, nem kell ügyelni semmire. És bakker ezzel lettem csupaizom, a többiek meg hadd szenvedjenek a nagy súlyokkal. :)

Ja még annyit, hogy a kajára is tojni kell.

2014. jún. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 baleys válasza:

Erről a témáról írtam egy cikket. De a lényeg, hogy nem a mennyiségre, hanem a terhelésre reagál az izom növekedés tekintetében.


Itt olvashatsz utána az ismétléseknek:

[link]

2014. júl. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!