Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jó ez a tömegnövelő étrend?

Jó ez a tömegnövelő étrend?

Figyelt kérdés

Ébredés után: 30g tejsavó + 100g kukoricapehely + 2 banán

+3 órával: 100g rizs + 70g csirkemell

+3 órával: 100g rizs + 70g csirkemell

+3 órával: 80g rizs + 70g csirkemell + zöldség

Edzés

Edzés után: 80g tömegnövelő

+1 órával: 80g rizs + 70g csirkemell + zöldség

+1-2 órával 125g sovány tehéntúró


2014. júl. 8. 11:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Lemaradt, hogy 65 kilós srác vagyok.
2014. júl. 8. 11:04
 2/6 anonim ***** válasza:
EZ jó lesz ;)
2014. júl. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt mi nem tudjuk megállapítani. A fehérje jó, de a ch-t neked kell kitapasztalnod. Én pl 70 kilósan ennyi rizset nem bírnék megenni, meg én már 4*ttkg ch-val is tömegelek.

Úgy lődd be a ch-t, hogy havonta kb 1 kg tömeg jöjjön.

És figylj a zsírokra is, mert azt nem látok a kajádban. Vegyél pl lenmagolajat és napi 20ml-t fogyassz.

2014. júl. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a kukoricapelyhet hanyagolnám, de persze maradhat is, ha neked bejövős. Minden húsos étkezéshez kéne zöldség, ez nagyon fontos. A tömegnövelő remélem nem valami 15%-os cukorkupac.


Amúgy jó lesz, hajrá.

2014. júl. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Igen lenmagolajat kihagytam a felsorolásból azt napközbe szoktam egy evőkanállal.

Zöldséget nem szeretem, de akkor beillesztem a többi étkezésbe is. A kukoricapehely pedig azért lett, mert a zabpelyhet nem bírja a gyomrom.

2014. júl. 8. 11:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor jó lesz, bár én csirkemellet néha combbal helyettesíteném. Kell a telített zsír.
2014. júl. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!