Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen tömegnövelőt, illetve...

Milyen tömegnövelőt, illetve fehérjét ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretném növelni az izomtömegemet. 17 éves vagyok, 183 cm, jelenleg 65 kg. Nagyon nehezen hizós tipus.



2014. júl. 26. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Rengeteg van... Olyan tömegnövelőt nézz amiben legalább 30% fehérje van, bár a te súlyodat és testmagasságodat nézve inkább egy zöld Jumbo-t írnék, ami csak edzés után menjen. Fehérjéből pl. 100% whey protein prof, de nem ezeken fog múlni a formád, az egész nap bevitt kaja legyen rendben. Ne ezektől várj fejlődést.
2014. júl. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mielőtt valaki beszólna, azért sciteces termékeket írtam, mert a kulcsszóban is az van bent....
2014. júl. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen ragaszkodom scitechez, csak kulcsszó miatt irtam be :)
2014. júl. 26. 16:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Scitec whey protein professional, mellé full force carb-f. Olcsóbban kijön, mint egy tömegnövelő, és lehet játszani az arányokkal.
2014. júl. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kajádnak rendbe kell lenni, anélkül nem és semmit a tömegnövelő. Egyébként tejsavó fehérje+ gyors ch és magadnak kevered össze a tömegnövelőt.
2014. júl. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!