Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kombinálhatók így a fehérjék...

Kombinálhatók így a fehérjék meg a teljesítmény fokozó?

Figyelt kérdés

Üdv olvastam hogy vannak a tejsavó és a növényi fehérjék, és hogy edzés után jobb a tejsavó, valamint reggel, és este meg egy lassú felszívódású növényi fehérje, szóval egy lehetőséget kérdeznék hogy így megoldható lenne-e lehet e így kombinálni őket


Reggelre és edzés után ez [link]


Estére pedig ez [link]


és a teljesítmény fokozó pedig ez [link]


szóval ezek így használhatóak együtt?

reggel a tejsavó , edzés előtt teljesítmény fokozó, edzés után tejsavó , lefekvés előtt power protein ???



2014. júl. 29. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy használhatod ezeket. Miből gondoltad, hogy esetleg mégsem? :) A fehérjepor csak kaja. Olyan mintha megkérdezném, hogy lehet e délben húst enni, este meg tojást vagy túrót. Miért ne lehetne? Az NO fokozó pedig igen, edzés előtt kell. Ezt mindenki így használja.
2014. júl. 30. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor jó összeállított ez?
2014. júl. 31. 11:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem ennék szójásat, mert nem jön be ízre, állagra és ki tudja, rengeteg cikk van az egyéb hatásairól is. Bár ennek gondolom fele sem igaz, de azért én maradok a tejsavóproteinnél, este meg túró vagy ha tápkiegből akarod megoldani akkor kazein. Amúgy okés.
2014. júl. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

a túró az lassú felszívódású ?

túróból mennyit kell akkor megenni?

meg simán a túró nem ehetetlen ? :)

2014. júl. 31. 17:37
 5/8 anonim ***** válasza:
A túróban van a leglassabb fehérje, a kazein. Én teszek hozzá kis csokis proteint és kis vizet, hogy ilyen maszlag legyen. Elég finom, sosem unom meg.
2014. júl. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

de mennyi kell akkor belőle?

mi a helyzet a túrórúdival? :)

2014. júl. 31. 18:05
 7/8 anonim ***** válasza:

A túrórudi az cukros szar, alig van benne fehérje. Felejtős.

Nálam 150g túró megy egy kis proteinnel. De ez nem kőbe vésett mennyiség, van aki ennél többet eszik. Az egész napi összfehérje legyen meg, ez a fontos!

2014. júl. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
értem , köszi szépen :)
2014. aug. 1. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!