Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez jó otthoni edzés?

Ez jó otthoni edzés?

Figyelt kérdés

Tehát, kezdek ugrókötelezéssel ( [link] ez leedzi a vádlit, utána:

3x30 saját súlyos guggolás

5x12 lábnyújtás gépen, ennyi a lábedzés, sajnos erre van lehetőségem (focizok, ezért fontos a láb)


Bicepsz:

3x12 koncentrált

3x12 egykezes

3x12 kalapács


Tricepsz:

3x12 fej fölött/lórúgás

3x12 tolódzkodás


2. nap a láb ugyan az


Hát:

3x12 nyak mögé húzás

3x12 egykezes evezés


váll:

3x12 egykezes nyomás

3x12 oldalemelés


Mellet sajnos csak fekvőtámasszal tudok edzeni bakkal, de azt külön nap hasedzéssel.



2014. aug. 3. 13:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tricepsz meg a hát nagyon kevés. Tricepszre minimum 9-10, hátra meg 15-16 sorozat kell.
2014. aug. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A váll is elég gyenge.

A mellett meg letudod edzeni tolódzkodással, áthúzással, tárogatással. Nem csak fekvőtámasz van.

2014. aug. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi.

Tudom hogy nem csak fekvőtámasz van, de csak haspadom van azon pedig nem lehet jól fekvenyomni. Ráadásul csak egykezes súlyzóim vannak.

2014. aug. 3. 13:15
 4/11 anonim ***** válasza:
tárogatás, tolódzkodás, áthúzás...ezek mind kiváló mellgyakorlatok
2014. aug. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem csak fekvenyomás létezik
2014. aug. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

na akkor inkább leírom miket tudsz még csinálni azzal a felszereléseddel.

hát: felhúzás egykezes súlyzókkal, döntött törzsű evezés egykezesekkel, áthúzás (igen ez egy mell-hát gyakorlat), húzódzkodás szélesen, madárfogással.


tricepsz: szűknyomás egykezesekkel, tolódzkodás 2 pad között súllyal, koponyatörő


láb: kitörés súlyzóval, guggolás súlyzóval, rövidtávú sprint súlyzóval, merevlábas felhúzás egykezesekkel


váll: előreemelés, álig húzás, arnold nyomás


mellet már leírtam. ugye hogy lelehet eddzeni mindent rendesen.

2014. aug. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat!
2014. aug. 3. 14:48
 8/11 anonim ***** válasza:
A hasat és lábat teljessen kihagytad ez nagy hiba! Kell hasazni is valamennyit és a lábak edzése az egyik legjobban kifizetődő dolog. Ők visznek el téged mindenhova, hiába van kigyúrt felső tested ha nem vagy mozgékony. Arról nem is beszélve, hogy aránytalanul fogsz kinézni ha nem edzed a lábaid.
2014. aug. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Előző vagy és látom, hogy rosszul olvastam elnézést kérek, nem aludtam az éjjel és még csak most iszom az első kávém.


Kézi súlyokkal is tudsz gugolni: https://www.youtube.com/watch?v=RT_MTXaLKxU

2014. aug. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Dumbbell deadlift, dumbbell squat, dumbnell full body workout kifejezésekre keress rá youtubeon. Többet érsz vele mintha én próbállok pofázni neked mert nem hatott a kávé... :D


A has nyugodtan mehet több napot is egyéb edzésekkel (akár minden nap, ha lightosabban tolod, de nagyon jó ha néha megnyomatod rendessen). Ami méretre, súlyra nem olyan nagy izomcsoport abból többet is össze lehet rakni egy napra, kb ezt vedd alapul.


Fekvőböl is keress haladó gyakorlatokat (advanced push-up), mert önmagában a sima fekvő lehet kicsit szegényes. Ill keress valami padot amire rátudsz feküdni aztán mehet minden mellgyakorlat egykezessel.

2014. aug. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!