Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek is rossz h vsak...

Szerintetek is rossz h vsak kb.10-15 fekvőtámaszt tudok megcsinálni?

Figyelt kérdés
2 nap múlva leszek 13.fiú.szval ezzel a 15-el jó is vagyok az osztályba xd.ha minden nap csinálok fekvőt(beiktatva 1 pihenònappal hetente)akk kb hány hónap alatt látszik meg az eredménye?tudom h elszomorító h ennyit tudok,de ez van.és kb naponta mennyit csináljak?

2014. aug. 3. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
13 évesen elég nehéz izmosodni főleg csak fekvőtámasszal, ráadásúl rendszertelenül és étrend nélkül. Meg ha edzel, akkor mindenre kell edzeni nem csak mellre meg tricepszre (fekvőtámasz). Jó tudom itt jön a szokásos "nem akarok kigyurt lenni, csak egy kis izmot akarok" mondóka, de ha fejlődést akarsz a fenteik elengedethetlenek hozzá. Töltsd le ingyen a sárga kapszulát és a fegyencedzést(itt csak a gyakorlatokat olvasd, a többi hülyeség) majd olvasd el őket.
2014. aug. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elolvastam mær régen mind2-őt.mennyi fekvot
2014. aug. 3. 14:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor csinálj 10-et vagy akár 8 is elég, tarts egy kis szünetet majd ismétlésnek megint ugyan ennyit. Próbáld ki mennyit bírsz így csinálni. pl 3x10 vagy 4x8.

Gugolásból és felülésböl úgyszintén. Húzodzkodást kéne még csinálnod, de ha nagyon nincs rá lehetőség akkor probáld meg kiváltani valami hasonlóval:

[link]


Igazából mivel fiatal vagy nem kell rengeteget (persze jobb ha több megy), sokkal inkább fontosabb, hogy rendszeressen csináld és ne csak egy izomcsoportra dolgozz, hanem lehetőleg minnél átfogóbban a teljes testedre.


Arról se feledkezz meg, hogy tápanyagbeviteled rendben legyen, mert ha nem eszel eleget akkor nem is lessz energiád.

2014. aug. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha elolvastad volna nem kérdeznél.
2014. aug. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!