Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha naponta csinálok 50 fekvőtá...

Ha naponta csinálok 50 fekvőtámaszt és 100 hasprést (25 fekvő,50 hasprés reggel és este) + még fehérjét ennék, akkor az segitene valamiben? (Kochakas) Vagy esetleg még valamit kell sportoljak?

Figyelt kérdés

2014. júl. 21. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:
nem
2014. júl. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez így rossz. Étrend kell, nem egy tápkieg. Minden izmot meg kell edzeni, és kell nekik pihenő is.
2014. júl. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Istenem!

ez a hit amiben mindenki él hogy fekvőtámasszal fegyencedzéssel felüléssel izmos leszek plusz kockás lesz a hasam és úgy fogok kinézni mint a Schwarzi agyrém. Hagyd a p****ba a fevőtámaszokat menj le a kondiba és edzél ott + zabálj rendesen ennyit tudok mondani -.-

2014. júl. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Ez így gyenge, amúgy nem muszáj elmenni konditerembe HA tudsz venni vagy otthon csinálni húzódzkodót és tolódzkodót +kiegészíted súlyzókkal egykezes és fekvenyomó pad és pár fegyencedzés mozdulatok akkor simán szerezhetsz izomtömeget, persze nem arnold félét ahogy írták fentebb!
2014. júl. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
jó lehet hogy erősödik kicsit otthon de nagyon minimálisat, és gondolom nem arra gondolt ő se hogy 2 centit nőni fog mindenhol a testén hanem hogy úgy fog kinézni mint Lazar Angelov tudom mert én is ilyen buta voltam mikor elkeztem otthon hogy majd szénné gyúrom magam és ha valaki elkezdi rájön hogy nem is olyan könnyű sok idő türelem és kitartás kell hozzá ha fél év után nem leszel Zyzz attól még nem kell feladni mert fél év ebbe a sport szinte a semmivel eggyenlő főleg mert megtanulja hogy mit hogy kell ennyi inni aludni meg ilyenek :) béke
2014. júl. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#3,#4,#5, te magadban beszélgetsz? :D


Amúgy tényleg unalmasak már ezek a kérdések. Óránként felteszik őket, de utána nézni senki sem néz.

2014. júl. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a 4. nem én vagyok báttya ;)
2014. júl. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
4. válaszoló fasza csávó! ;) xD
2014. júl. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Jó amúgy nem kell feszegetni tényleg, a gyúrás átment divattá, hogy ha majd jön a nyár akkor egyből edzés...holott minden hónapban kéne, és legfontosabb hogy élvezetből kell gyúrni, otthoni gyúrás gyorsan unalmas lehet ha egyedül csinálod! Bár ilyen street workout a legjobb, kint a szabad levegőn+haveri társaság!
2014. júl. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
szerintem olvasd el a sárga kapszula c. könyvet!
2014. aug. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!