Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti amikor fiatalon elkezdtétek...

Ti amikor fiatalon elkezdtétek a kondizást már akkor rendesen figyeltetek a kajára?

Figyelt kérdés
Én nem úgy kezdtem sajnos,miután elkezdtem a kondit utána kezdtem el mélyebben bele menni a dologba.
2014. aug. 15. 11:56
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Én 1 évig edzegettem otthon, szabálytalanul, étrend nélkül. Aztán kerek egy év múlva összeraktam egy étrendet, és normálisabban csinálom a gyakorlatokat. Ez megy 1 éve, de ha megkérdezik, hogy mióta edzek, mindig 1 évet mondok.
2014. aug. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

nálam sajnos rosszabb volt a helyzet én úgy álltam a dolgokhoz,hogy "pff ne,hogy már ti mondjátok meg,hogy én hogy egyek" ez kb 3 évig ment és hát volt ismerősöm aki 3év alatt sokkal nagyobbat fejlődött mint én.

És akkor kezdtem el utána nézni a dolgoknak.

2014. aug. 15. 12:04
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Én sem figyeltem, pláne hogy 1985-ben kezdtem és akkor még nem volt elég szakirodalom, net sem volt, fingunk nem volt, hogy miből mennyit kell bevinni.
2014. aug. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak én voltam ilyen kezdeteknél :)
2014. aug. 15. 12:07
 5/30 anonim ***** válasza:

Én, hogy mióta edzek, sose tudok konkrét idő mondani.

Mindig voltak fellángolásaim, itthon fekvőztem meg emelgettem a 3 kilós súlyzókat, nem kell mondanom mennyi eredménnyel. Aztán öcsém vett 10 kilósakat, azzal már lett kis eredménye, majd jött az osztott edzésterv+10 kilós súlyzók+ húzódzkodó, ez így már talán ért is valamit. És talán egy másfél éve van hogy odafigyelek a kajára is.


Így azért edzésmúlt van mögöttem, de normális azért nem olyan régóta :D

2014. aug. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Én az 1985-öt úgy értettem, hogy akkor már rendesen teremben edzettem, de otthon előtte 1-2 évvel már nekem is ment kis súlyos bohóckodás, fekvőtámasz, stb..
2014. aug. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
4 éve edzek, eddig kb 4 hónapig tartottam étrendet de elvagyok így is.
2014. aug. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
56%

Kb. 8 évet edzettem, a kajára sose figyeltem számszerűen, viszont arra igen, hogy hasznos táplálékot egyek. A teljesség igénye nélkül:

- hasznos a sovány hús, tojás, túró, minden amiben fehérje van. Fehérjeturmixot is használok, de csak edzés után, mert jobban felépülök tőle, tele van fehérjével és vitaminnal, és szeretem az ízét is.

- haszontalan kb. minden, amire azt mondják józan ésszel is: pizza, kóla, mekis kaja, tészták, sütemények.


Ha pedig bele akarsz menni pontosan, találsz egy rakás étrendet a body builder hu-n.

2014. aug. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Köszönjük :D
2014. aug. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Ezt kinek írtad, hogy ott találunk étrendet? Mi ezt itt tudjuk, nem kezdők vagyunk. A kérdező pedig brutal jó formában van. Ő is tudja.
2014. aug. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!