Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzéstervet ajánlanátok?

Milyen edzéstervet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én egy elég vékony lány ( "ropi" ) vagyok, és szeretnék jobban kinézni,megizmosodni. Milyen gyakorlatokat, edzésterveket ajánlanátok?

Szeretnék kerekebb, izmosabb feneket, nagyobb melleket, erősebb combokat. Nyilván sosem leszek nagymellű,se Jennifer Lopez fenekű, de vannak olyan gyakorlatok amik azért dobhatnak rajtam?

Sajnos visszérre hajlamos vagyok, kezdenek kijönni rajtam, így kérlek azt is vegyétek figyelembe válaszadásnál.

Előre is köszönöm a segítséget!



2014. aug. 16. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Súlyzós edzés legyen és tömegnövelő étrend. A női melleket nem lehet edzéssel növelni. Mármint magát a zsírszövetből álló melleket, hanem a mell alatti izmokat lehet fejleszteni, ami picit kitolhatja a melleket. De a női mell ettől önmagában nem lesz nagyobb. Ahhoz zsírban kellene hízni és azt sem lehet irányítani, hogy hová hízz. Szóval a melles elképzelésed az bukó.


Edzéstervet találsz a bodybuilder.hu oldalon fent az edzéstervek fülnél. Válassz egy kezdő átmozgatót és az menjen kb 2 hónapig, majd válthatsz osztott edzésre is.


Kalória pluszban tudsz izmosodni, így fontos, hogy elég tápanyagot vigyél be: napi 2g x ttkg fehérje, 3-4g x ttkg szénhidrát (ez alkatfüggő) és 1g x ttkg zsír.

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

2014. aug. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

A melledet nem tudod edzéssel nagyobbítani. Ha nagyon szeretnéd hogy nőjön szedj fogamzásgátlót, attól eléggé megnőnek.


Ha jó testet szeretnél akkor fenék, láb, vádli ezekre edz mert ezek nagyon jól néznek ki egy lányon ha izmosak. Sokfajta gyakorlat van ezekre de a legjobb a guggolás.

2014. aug. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Esetleg konkrét gyakorlatokat is tudnátok írni?
2014. aug. 16. 15:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Rámész arra az oldalra amit írtam és ott az edzésterveknél konkrét tervek (van női is, de szerintem nem kell külön női), gyakorlatok vannak.
2014. aug. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Szerinted ilyen genetikai adottsággal is lehet kihozni belőlem valami nőieset?
2014. aug. 16. 15:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze. Edzéssel, étrenddel nagyon sokat lehet változni.
2014. aug. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De jó ;-)
2014. aug. 16. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!