Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egyszerűen nem bírok, egész...

Egyszerűen nem bírok, egész nap csak arra tudok gondolni hogy mennyire jól esne valami finomság, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egész nap csak csipszet, csokit és mogyorót kívánok, csak egészséges ételeket eszem de annyira éhes vagyok hogy nem igaz, hiányzik a sültkrumpli, a spagetti, a sütemények és egyéb finom ételek.Mindig azzal bíztatom magam hogy muszáj kitartanom hogy jó alakom legyen, de egyszerűen úgy érzem megzavarodok, annyira kísértenek ezek a gondolatok.Egész nap nem tudok másra gondolni, csak arra hogy éhes vagyok, és úgy megennék egy ilyent vagy egy olyant... Eszek grillezett csirkét, eltelik fél óra és éhes vagyok.. Eszek egy joghurtot, eltelik fél óra és éhes vagyok.. Eszek sonkát, éhes vagyok, eszek tojást zöldséggel, éhes vagyok.. és ma egész nap így ment.Komolyan mondom hogy most annyira rossz, hogy mindjárt elsírom magam.Nem is tudom mivel tudnám magam kontrollálni, az előbb vágtam be egy liter vizet, hogy töltse a hasam, de most is éhes vagyok.Ilyen kínok árán inkább nem is akarok lefogyni.Ti mit tennétek? Valakinek van valami ötlete? Nagyon el vagyok keseredve, tényleg nem tudom mit csináljak holnap, már ha el tudok ma alunni..

2014. ápr. 8. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Elég kalóriát viszel be egy nap? A makrók is rendben vannak?


Találni kell az adott "káros" kaja helyett egy egészséges alternatívát. Chipes helyett sütőben sült édesburgonya (vékony szeletekre vágod, sütőpapírral bélelt tepsiben megsütöd). Mogyorót ehetsz, csak lehetőleg ne földimogyorót, hanem törökmogyorót. Keress rá a neten az avokádós kakaókrémre, egészséges és finom. Hagyományos tészta helyett tk. tészta vagy nocarb tészta.


Szinte mindennek megvan az egészségesebb "reform" verziója.

2014. ápr. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túl keveset eszel? Az egészséges kajából egyél többet. Csirkéhez egyél rengeteg zöldséget. Ha teheted egyél legalább napi 5-6 szor. Egy-két evőkanál lenmagolaj is segít. Zöldség ilyenkor ipari mennyiségben kell, hogy ne legyél éhes.
2014. ápr. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Neked totál vitamin, ásványianyag, meg nyomelem hiányod van. Egyél normálisan, vegyél egy erős multivitamint, egyél sok húst, zsírosan egy kamion zöldséggel. Csinálj almáspitét, TK lisztből vékony tésztával sok almával. Fokozatosan kezdj életmódot váltani. Ennek így semmi értelme hogy szenvedsz. Egyél normálisan és gondold át újra ezt az egészet. Ezektől a szenvedtetős diétáktól csak felborítod a szervezeted.

Én kimennék a helyedbe és addig ennék ameddig jól nem laktam, ezt komolyan mondom.

2014. ápr. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet az ember akármilyen jóllakott, ha előtte ilyeneken élt (chips, csoki, sültkrumpli...), akkor nem fog tudni csak úgy leszokni róla. Ez komoly függőség. Ide nem lesz elég a vitamin meg az ásványi anyag, ez pszichés probléma. Javaslom kedves Kérdező, hogy keress fel egy pszichológust.
2014. ápr. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szerintem is azt kellene kideríteni hogy eszel-e eleget mert ha túl nagy a kcal-, akkor egy pár napnál tovább BIZTOS hogy nem fogod kibírni.Ha már olyan érzeted van,mint ha (megvesztél volna) akkor keveset eszel.

Egy normális étrendet kéne összeállítani,az ilyen gyúrós oldalakon pl:Body Builder.hu-n a diétás cikkek közt jobban utánna tudsz olvasni,kérdezni a dolgoknak.

Macerás,de nagyon fontos a diétás étrend mert ha csak tálálomra eszel akkor 1 pár kg-nál,nem hiszem hogy többet le fogsz adni,mert vagy túl keveset vagy túl sokat fogsz enni.Az ilyen almás pitét,meg többi hasonló nyalánkságot felejtsd el!A diéta az legyen diéta! Meg írtad hogy a joghurt után megéheztél,még jó hogy megéheztél,kinek elég az? Ha lesz egy étrended,ami működik is,akkor beszéld meg magadba hogy 2-3 héten keresztül félreteszed ezt a finomkaját akarok enni cuccot,és mire eltelik ez az idő addigra már megfogod szokni ezeket az(ízetlenebb)kajákat,meg ha leadsz addigra 3-4 kg-ot akkor már más lesz a véleményed arról hogy te inkább nem is akarsz így lefogyni.

2014. ápr. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az édességvágyra most nem akarok kitérni (ismerem amúgy, én ilyenkor édességet eszem és kész :P a hedonizmusom nem csorbulhat, max. igyekszem szénhidrátszegényen csinálni, akkor pedig számomra normál étel), mert úgy néz ki, sokkal alapvetőbb a gond: éhes vagy.

Többet kellene enned, laktatóbb ételeket, ha éhes vagy, pedig még csak nem is édességezel (sokan a sok szénhidráttól éhesebbek). Csirke, joghurt - abban alig van kalória, még szép, hogy megéhezel. Tojásból 1-2-3 is kevés, én már a megevése után éhes lennék. A víztől sem lakik jól az ember.

Mennyit eszel, milyenek a makróid?


Az éhséget kell megszüntetni először, s nem tudom, más hogy van vele, de én jóllakottan édességre se annyira vágyom, főleg, ha elég zsírosan ettem, akkor maximum kósza hedonizmusból bukkan fel a gondolat, de azt sokkal könnyebb kezelni, mint azt, amikor éhesek vagyunk.

2014. ápr. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mennyi zsírt és zöldséget eszel te a csirkédhez?

NEM ELEGET!


Joghurtot ne egyél :S


Sonka után éhes vagy? Kedves, süss meg 10 tojást, dobj hozzá 20-30dkg zsírosabb sonkát, kérlek számolj be róla mennyire vagy éhes utána.


Egyébként a cukorfüggőség egy darabig állandó éhséggel jár, aztán elmúlik.


Miért nem eszel egyébként finomságot? Bár ha sonkát és tojást eszel, akkor nem értem milyen finomságot akarsz még..


Tolj egy eritrites (mézes?) kakaós kókuszzsírt olajosmagvakkal.

2014. ápr. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!