Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti mit csináltok ha betegek...

Ti mit csináltok ha betegek vagytok? Akkor is szoktok gyúrni vagy nem?

Figyelt kérdés
Mióta elkezdtem gyúrni nem voltam beteg soha, és tegnapelőtt dicsekedtem a haveromnak hogy mióta gyúrok nem vagyok beteg erre másnap érzem hogy fáj a torkom ma már nátha torok fájással. Ti gyúrtok így is vagy tartotok pici szünetet amíg jobban lesztek?
2014. aug. 23. 00:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Pici szünetet, csak jót tesz.
2014. aug. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyértelműen szünet. Lehet súlyosabb következménye is, ha betegség alatt túlterheled a szervezeted. Ilyenkor nem arról van szó, hogy keménykedj.
2014. aug. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a rendes válaszokat remélem jobban leszek.
2014. aug. 23. 02:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Ameddig nincs komoly lazamaddig edzek.Ha meloba eltudok menni,akkor az edzoterembe is :)
2014. aug. 23. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Picike bajjal még edzek, ha rosszabbul vagyok akkor nem. Ezt mindenki érzi magán, hogy mennyire gyenge, mennyire komoly.
2014. aug. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikor nagyon beteg voltam örültem hogy feksek, inyenkor pár napig hagytam az edzést de amikor jobban lettem akkor otthon nyomtam, terembe csak akkor mentem mikor teljesen meggyógyultam.
2014. aug. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha lázad van nem szabad. Nekem most volt 39 fokos lázam egy fél hét kiesett. Ha komoly beteg voltál akkor tényleg nem árt otthon "rehabilitálni" alapgyakorlatokkal.
2014. aug. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem köszi a válaszokat én ma már jobban vagyok alig érzem hogy fáj a torkom nátha sem komoly lázam nem volt, szóval ma megpróbálok gyúrni remélhetőleg már menni fog.
2014. aug. 23. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!