Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítők vagy fogyókárózók,...

Testépítők vagy fogyókárózók, titeket nem csúfoltak/röhögtek rajtatok a kajátok miatt? Főleg a dolgozókra vagyok itt elsősorban kíváncsi, pl van egy pár elhízott kollégátok akik eszik a kakaós csigát meg a zsíros ételeke?

Figyelt kérdés

...és ti kikapjátok a táskátokból a csirke-rizs-zöldség kombinációt, nem cukkolnak?

Hogy lehet ilyenkor kedvesen de nyomatékosítva visszavágni.?


2014. aug. 23. 15:28
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Nekem suliban van így. Előkapom a kis rizsemet ,erre egyből jönnek cikizni. "Már megint ezt eszed,gyúrós" stb. A vicc az egészben az,hogy a közel 150 Kg-os osztályfőnököm is megszólt érte,majd hallgathattam tőle is az idétlenkedését. Ja,meg persze utána jönnek,hogy "az a kar". Utána már nem foglalkoztam velük,csak lekezelően annyit mondtam,hogy "oké,te vagy a fasza gyerek". Igaz,én ritkábban,szóval nem napi szinten vittem rizs-húst iskolába,de egy idő után már nem is foglalkoztak vele.
2014. aug. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
En 3 muszakban melozok.Tomegeles alatt minden aldott nap csirkemell es rizsa.3 honapoj keresztul.Ahogy tudnak ugy kotnek belem.De mikor felszula ruha a testemen akkor meg jon az a duma hogy : NEKED JO,neked konnyu csajozni emrt izmos vagy.Minden ferfi szeretne izmos lenni,csak valaki tesz is erte.Irigykednem a majmok :)
2014. aug. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Persze hogy beszólogatnak az emberek, mert buták.
2014. aug. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%
nem csak csirkét és rizst lehet enni, ez csupán a legegyszerűbben elkészíthető kaja a világon, ezért eszik ezt sokan akik testépítenek vagy fogyóznak, engem irigyelnek általában, mert minden nap rendes főtt ételt eszek meglehetősen változatosan. akik meg mindig csirke rizzsel kínozzák magukat, azokon én is csak röhögni tudok...
2014. aug. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Én sem csak rizst és húst eszem.

ma pl sovány darált pulykahúsból, barna rizsből és sovány joghurtból készítettem rakott brokkolit, szoktam még ugyanígy rakott brokkolit és rakott karfiolt is.

Töltött paprika, paradicsomos húsgombóc, sült hal rizzsel, májas rizottó, lecsó stb stb mind szoktam ezeket enni, változatosan eszem én is :)

2014. aug. 23. 18:41
 16/25 anonim ***** válasza:
Kedves 14-es hozzaszolo.Majd ha neked is 7-8 tskg kell a tomegnoveleshez majd te is a legtaplalobb kajat fogod enni,vagy is a rizst.Natural sportol beszelek.Egyebkent meg nem annyira szenvedes ha leontod egy ki lenolajal.Aki fejben gyenge annak szenvedes baratom..
2014. aug. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
10%
a rizs korántsem a legtáplálóbb kaja, mindössze a legolcsóbb és a legkönnyebben elkészíthető...
2014. aug. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
50%

# 14

A testépítők azért esznek csirke húst mert magas fehérje tartalmú rizst meg azért lassú felszívódású színhidrát forrás!


El tudom képzelni a te változatos étrendedet!

2014. aug. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
37%

itt max te vagy a fejben gyenge, mert nem látsz túl a sárga oldal kezdőknek szóló cikkeik... valóban nagyon jó dolog a rizs, de nem csak az létezik a világon... meg kell tanulni főzni, és nem lesz egyhangú sivár az étrended... de persze lehet leszólni meg lepontozni mindenkit aki túl lát a csirke rizs pároson mégis képes tisztán étkezni, de ez a te szegénységi bizonyítványod.

A Makrotápanyagok a fontosak, nem pedig az, hogy miből viszed be azokat... 2 étel ismeretével pedig nem leszel előrébb, lehet most, hogy pár hónapja talán ezt tömöd magadba, még szentírásnak veszed, de ha majd évek óta számolod a makrotápanyagokat mint én, hányni fogsz a csirke rizs párostól...

2014. aug. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
En nemirtam hogy az etrendem tul valtozatos.Egybkent a feher rizs nemegeszen osszetett ch.barna rizs az mar osszetett ch
2014. aug. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!