Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítők vagy fogyókárózók,...

Testépítők vagy fogyókárózók, titeket nem csúfoltak/röhögtek rajtatok a kajátok miatt? Főleg a dolgozókra vagyok itt elsősorban kíváncsi, pl van egy pár elhízott kollégátok akik eszik a kakaós csigát meg a zsíros ételeke?

Figyelt kérdés

...és ti kikapjátok a táskátokból a csirke-rizs-zöldség kombinációt, nem cukkolnak?

Hogy lehet ilyenkor kedvesen de nyomatékosítva visszavágni.?


2014. aug. 23. 15:28
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

# 19

Itt csak te ismételgeted a hülyeségeidet...

Senki nem mondta hogy állandóan csak csirkét és rizst eszik van más gyúrós kaja is!

2014. aug. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Most szezonon kivul vagyok.Ilyenkor nemnyomok rizst.Szintartasra nekem boven jo a grillezett krumpli is.Egyebkent 4 eve eszek minden nap csirkemellet,Tudom meg kezdo vagyok...
2014. aug. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

18- a profi testépítők azért esznek

lazacot, bélszínt, vad húst, fürj húst, nyulat, borjút, fácánt

és ez csak néhány ami éppen eszembe jutott, mert magas a fehérje tartalmuk és alacsony a zsír


azért esznek barnarizst, hajdinát, kölest, teljes kiörlésű kenyeret, fekete kenyeret, rozs és zabpelyhet, tk tésztát, penne-t,

mert magas a szénhidrát tartalmuk.


szakács vagyok, és napi szinten főzök több profi testépítőnkre is és a csirke szinte egyáltalán nem szerepel az étlapjukon...


csirke rizs kombót azok eszik, akiknek nincs többre pénzük(őket 100% megértem én is sokáig jártam ebben a cipőben) és azok akik egyszerűen nem tudnak főzni, nincs hajlandóságuk, hogy megtanuljanak, és/vagy vakon "bezabálnak" minden egyes hittérítő szót bunny nagymester(aki amúgy szintén nem csak csirkén és rizsen él) szavaiból...

2014. aug. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Sőt, vannak a testépítők, akik több zsírt visznek be, azok főleg nem a csirkemellet tudják csak elképzelni.

Az említett lazac is zsíros hús :) Annyi kalória jön zsírból, mint fehérjéből.


Nos, nekem a testépítéshez semmi közöm (bár valami szolid szinten egyszer érdekelne, mindenesetre fel akarok szedni némi izmot s meg is tartani a legtöbbet életem végéig), viszont érdekel a táplálkozás, szálkásítás, tömegnövelés és jelenleg nekiduráltam magam, hogy lefogyom a feleslegem maradék részét, lehetőleg minimális izomvesztéssel, ahogy kell, közben megszokva, hogy heti többször edzek s nemcsak sétálok egyet a közelben.


Nos, az én étrendem egyre inkább eltér a normál emberekétől, de ez engem kicsit sem zavar, mások véleményére pedig magasról teszek. Túl régóta élek, már idegroncs lennék, ha érdekelnének a beszólogatók.

Én speciel se rizst, se csirkét nem eszem, inkább zsírt, tojást, zöldséget... Valamelyest változatosan, de túl sok kedvencem van, amit naponta sem unok meg :D


Sokszor olvasok utána dolgoknak, s eléggé határozott vagyok, engem nagyon nehéz elbizonytalanítani :) Amíg a testem azt jelzi, hogy neki jó, addig még az okos kis cikkírók és táplálékpiramis-tervezők is tehetnek egy szívességet.

Tényleg nem dugom homokba a fejem, meghallgatom az érveket és álérveket, le is állok vitázni, ha kedvem van vagy úgy érzem, érdemes... De csak mert valaki beszól... Az emberek szeretnek beszólni, ez már csak ilyen. Legyen ez az örömük sivár kis életükben. Már ha nekem szólnak be, mert azt utálom, ha más, normális embert akasztanak ki, aki kevésbé védett az ilyesmi ellen :(


Az én zsíros kis ételeimmel nincs baj, a legdurvábbakat nem sokan látják, a habkönnyű szezámos sütinek pedig elkérik a receptjét, mert finom...

Polgárpukkasztani amúgyis szeretek :) Botránkozzanak csak meg, az szórakoztató :)

2014. aug. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
"lazacot, bélszínt, vad húst, fürj húst, nyulat, borjút, fácánt " Lehet, hogy tényleg ezeket eszik a testépítők, de ez egy normál halandó számára qrva drága lenne minden napra, ezért marad a csirkemell.
2014. aug. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!