Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítők vagy fogyókárózók,...

Testépítők vagy fogyókárózók, titeket nem csúfoltak/röhögtek rajtatok a kajátok miatt? Főleg a dolgozókra vagyok itt elsősorban kíváncsi, pl van egy pár elhízott kollégátok akik eszik a kakaós csigát meg a zsíros ételeke?

Figyelt kérdés

...és ti kikapjátok a táskátokból a csirke-rizs-zöldség kombinációt, nem cukkolnak?

Hogy lehet ilyenkor kedvesen de nyomatékosítva visszavágni.?


2014. aug. 23. 15:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Ha közeli ismerős (barát) az illető, akkor intelligensen elmagyarázva a dolgot, ha valami senkiházi, akkor el kell ,küldeni a fenébe.
2014. aug. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Ezt sosem értettem. Rendes kaját eszel, amit magaddal vittél otthonról. Biztos láttak már csirkét és talán a rizs sem idegen nekik, akkor meg miért olyan fura, hogy valaki ebédidőben ezeket eszi. Még ha homárt vinnél kaviárral, akkor érteném, hogy beszologatnak...
2014. aug. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sőt mindig megkérdezik, hogy mi van benne és hogy csinálom, mert jó az illata és guszta. Mondjuk én nőből vagyok és nők vesznek körbe, tehát lehet ez a nemi-effekt működik: [link]
2014. aug. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, miért kell szégyellni hogy egészséges kaját eszel, inkább légy büszke rá.
2014. aug. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

ÉN lány vagyok, 21 éves és a kollégáim 35-50 év közöttiek, nők és férfiak egyaránt, de sokan ebédre is 3 kakaós csigát és fél liter kakaót hoznak.

Kiülünk együtt az ebédlőbe, és mindenki furán néz, viccelődik-csak kicsit sértően stb, és elmegy a kedvem is evéstől.

Pl van, hogy csirkét eszem brokkolival és akkor az volt a "poén", hogy nekem nem is kell már az egyik áruházlánci plüssfigura-vitateam-brokkoli, mert a végén még leharapnám a fejét vagy elfogyasztanám egyben.

Ez lehet, hogy nekik vicces, de nekem nem.

2014. aug. 23. 15:43
 6/25 Gyúrós Gizi ***** válasza:
Az ilyeneket el kell engedned a füled mellett. :) Én így több, mint fél év után lazán előkapom a héven vagy egyetemi előadáson a dobozkámat, ha éppen megéhezem. Kis idő után már nem fog érdekelni az emberek tekintete vagy beszólásai, magadban fogsz rajtuk mosolyogni, hogy te különb vagy nálunk. Legyél büszke arra, hogy változatosan étkezel és teszel valamit az egészséged/kinézeted érdekében.
2014. aug. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Ilyenkor csak mosolyogj, elvégre ők vannak elhízva, és azok is maradnak. Ne hagyd, hogy lehúzzanak a saját szintjükre.
2014. aug. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Nem kell vele foglalkozni, rám is furán szoktak nézni ha valaki látja, hogy a WC-n eszem még sem foglalkozok vele.
2014. aug. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Van hát!

Lassan akkora bele van hogy mint Lagzi Lajcsinak fénykorába!

De azért mindig viccelődik vele hogy miket eszek meg nem hiszi el hogy nap 4x kell enni!

2014. aug. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Mondjad neki ilyenkor-Nem engem fog vinni a roham mentő infarktussal 50 évesen a kórházba.Ott fogsz feküdni beparázva a halálfélelemtől rettegve,mint egy kisgyerek.Apropó a karod nem szokott zsibbadni?Vérnyomásod mennyi,mert vörös a fejed,nehogy itt legyél rosszul nekem.-

De te sem vagy teljesen biztos a dolgodban,ha dagadékok véleménye evésügyben befolyással van rád annyira,hogy még az étvágyad is elmegy.Ezért is nem tudsz visszavágni és ezért bizonytalanodsz el,mert te sem érted,hogy élettanilag és egészség szempontjából miért is alap a fehérje,zöldség,zsír.Olvass többet a témáról.Főleg a zsírt nem vágod a kérdésed alapján.

2014. aug. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!