Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Este bezabáltam müzliből....

Este bezabáltam müzliből. Lehet valamit javítani a helyzeten?

Figyelt kérdés
Éhes voltam kimentem nasizni, de elfogyott az alma. Szem előtt volt egy nagy csomag tescos müzli (zab, mazsola, szárított banán) csak pár szem aszalt gyümölcsöt szerettem volna kibányászni belőle, de már csak az állított le, hogy nyomja a hasamat. Legszívesebben majdhogynem kihánynám. Tea, citrom, szobabicikli(ledolgozni a bevitt ch-t) vagy akármiazisten tud valamit segíteni?

#diéta #müzli #esti zabálás
2014. aug. 28. 23:41
 1/2 anonim válasza:
Szerintem hányingerre nem éppen jó megoldás a testmozgás. Én várnék egy kicsit hogy ülepedjen.
2014. aug. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Enyhe hányingerről volt szó, inkább csak nyomta a hasamat belülről és ez zavart, meg az hogy éreztem, hogy erre nem igazán volt szükségem és bárcsak kint lenne a dolog nem a gyomromban.
2014. aug. 29. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!