Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gyógyszerszedő és port szedő...

Gyógyszerszedő és port szedő sporttársak! Minek kell a tabletta és a por az edzés mellé? Mit kompenzál ez?

Figyelt kérdés

Régivágású ember vagyok!Nem értem ezek a mai fiatalok miért szedik ezeket a porokat, és tablettákat.Régen is volt a zsíros kenyér, tepertővel, sonka, kolbász, tojás és nőttek, erősödtek az emberek.

De ezek a tápon felnőtt fiatalok, ha beállnak fizikai melót végezni, fél óra, és folyik a víz róluk, nem bírják a munkát.

Miért kell 2-3 óránként enni?

Mit kompenzálnak ezekkel a tápokkal és tablettákkal a sportolók manapság?

Önbizalomhiány miatt szedik?



2014. szept. 2. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

:DDDDDD

Ügyes troll.

2014. szept. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kedves első, nem pont ilyen válaszra számítottam, de azért köszönöm!
2014. szept. 2. 20:57
 3/7 Galaxis. ***** válasza:
100%
A munkát nem azért nem bírják mert esetleg szednek valamilyen táplálék kiegészítőt. Hanem mert van aki tud dolgozni és van aki maga a halált látja a munkában. Hogy mit kompenzálnak az jó kérdés mert sokan azt sem tudják mit szednek és miért. Csak látják, hogy szedni kell és akkor az jó. Amúgy aki tudja miért szedi az azért teszi, hogy pótolja a megfelelő tápanyagokat gyorsan és egyszerűen. (persze erről lehetne még írni vagy 1000 sort) de nagyjából ennyi
2014. szept. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Megmagyarázni is kár, de tetszenek a kulcsszavak :D
2014. szept. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Hiányoztak a "felfújt", meg a "mű" szakszavak.
2014. szept. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Kihagytad azt is, hogy az 50 kilós sódert sem bírná pakolni építkezésen, mert az nem igazi izom, ami nem a munkától jön fel. Meg persze kapálni sem tudna a porok miatt. Ja és ha te is szednéd ezeket a koxokat te is pont olyan izmos lennél, mint a Mr.Olimpia versenyzők.
2014. szept. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a nelyocitránnal kompenzálom a köhögést. Por is és gyógyszer is egyszerre. Nyertem.
2014. szept. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!