Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem tudom mozgatni a...

Miért nem tudom mozgatni a lábaimat?

Figyelt kérdés
Tegnap valami brutálisat lábaztam, annyira elzsibbattak a lábaim mint még soha, szokás szerint lenyújtottam, de ma, amikor kiszáltam az ágyból nem tudtam hajlítani egyáltalán a lábaimat, amikor próbálkozom olyan, mintha elszakadna a combfeszítőm, az orvos is azt mondta, hogy ne merjem hajlítani a lábaimat, mert akkor nagy baj lesz, azt mondta borogassam és kenjem görcsoldóval három egy hátig.Még a cipőmet sem tudom fölhúzni, itt ekszem az ágyban, és tehetetlen vagyok! Mitől van ez ? Mit kéne szednem, hogy elmúljon ?

2014. szept. 9. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
folytasd a doki utasítását, mi nem bírálhatunk felül egy dokit.
2014. szept. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az igen, nem szarral gurigázol.


Tedd, amit az orvosbácsi mondott.

2014. szept. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sokak szerint túl keményen edzem, nem is értik, hogyan lehet így nyomni :D De egyszerűen élvezem hogyha fáj :D

Remélem minnél hamarabb elmúlik.

Amúgy ez a túlzott megeröltetés miatt van ?

2014. szept. 9. 18:20
 4/4 anonim válasza:
Probalj felkelni
2014. szept. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!