Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tanacsot szeretnek kerni 17...

Tanacsot szeretnek kerni 17 eves 188 cm 84-85 kg test tomegu fiu vagyok 1 hete kezdtem gyurni es ki mit tanacsol?

Figyelt kérdés
Elsosorban ptthon edzek kezisulyzo szettem van ami 20 kg suly is van hozza ezzel kb milyen format tudnek elerni?Tomegnovelo etrend etrendkiegeszitok nelkul megoldhato valahogyan? Valaszokat elore is koszonom :)

#kondi #kondizás #Kezdő testepites
2014. szept. 11. 20:36
 1/6 TallandThin Boy ***** válasza:

Kondiba jári nincs lehetőséged?


Otthon is el lehet valamit érni, de nem 20kg súllyal. Ha nincs lehetőséged edzőterembe járni, akkor fegyencedzés + tömegnövelő étrend.


A tömegnövelő étrendnek pedig nem alapja a tápkieg, az inkább csak plusz, a szilárd étel mellé.


Ja és olvasd el a sárga kapszulát.

2014. szept. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
20 kg-mal semmit?Nem versenyszeru meg 50 es karokra gondoltam csak hogy egy kicsitizmosabban nezzek ki. :) igy is kivitelezhetetlen?
2014. szept. 11. 20:48
 3/6 HarciCsiga ***** válasza:
egy kicsit izmosabb kar nekem egy szálkás plusz 40 centis kar amit otthoni edzéssel ugyan elehet érni de mondjuk ez a súly lábra mellre és hasonlókra már nem elég
2014. szept. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi az eddigi valaszokat :) ami az igazi celom hogy egy kicsit izmosabb sportosabb alakom legyen :) egy 40 es karral en mar boven beernem
2014. szept. 11. 21:34
 5/6 HarciCsiga ***** válasza:
nem fogod ha meg elég csak az hogy van egy karod akkor egyrészről úgy nézel majd ki mint egy kis gyurma cigó kölök 2 meg az ember mindig többet akar
2014. szept. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ht az meglehet hogy tobbet akarok majd de egy ideig teljesen elkepzelhetetlen hogy terembe jarjak mert egy kis faluban elek ahol kb semmi sport lehetoseg nincs..Majd maximum ha 2 ev mulva elkerulok tovabb tanulni egy nagyobb varosba akkor lesz lehetosegem terembe jarni de addig kb ennyi lehetosegem lesz.Max meg beszerzek egy franciarudat plusz sulyokkal de nagyon tobbre nincs lehetosegem egyreszt anyagiak miatt masreszt hely miatt. :/
2014. szept. 12. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!