Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izomépítő diéta, ez megfelel?

Izomépítő diéta, ez megfelel?

Figyelt kérdés

[link] Org/image/ious966cn/

14/F,61kg és 174cm. A kalóriabázis oldal csak az illusztrációra szolgál. Próbáltam úgy összerakni, hogy az arányok kb. passzoljanak és legyen elegendő fehérje és ch, viszont a kalóriszámot nem tudtam feljebb tolni, mert egyszerűen nem tudnék ennél több kaját megenni egy nap. Javaslatokat és véleményeket előre is köszönöm!


2014. szept. 14. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be a link. Számold ki, hogy legyen kb 120g fehérje, 300-350g ch, 60g zsír. Ha nem jön a tömeg, akkor emelheted a zsírt is, azzal több kalóriát tudsz bevinni.
2014. szept. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

majd én belinkelem:

[link]


Hát van mit rajta javítani bőven.

2014. szept. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért nem jön be a link, mert van benne egy felesleges szóköz... Így a helyes, így már látod:

[link]

2014. szept. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Köszi, de tableten nem akartam baszakodni a linkkel. Ti is megválaszolhattátok volna.:-)

Na mindegy. Szóval, nem kell tej, hol a zöldség? A fehérje az meg sok is.

2014. szept. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem értek hozzá, és nem akarok félrevezetni senkit, ezzel viszont úgy gondoltam segíthetek..
2014. szept. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, oks.:-)
2014. szept. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tejet ne igyál, és kell zöldség.
2014. szept. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!