Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van olyan edzés előtti formula...

Van olyan edzés előtti formula amit tudok szedni a magas vérnyomásomra?

Figyelt kérdés
Vettem edzés előtti szernek Biotech-es Nitrox Therapy-t. Életem egyik legjobb edzése volt... Szedtem 3 napig nagyon fain edzéseket toltam. Ma viszont megmértem a vérnyomásomat (úgy hogy 2 napja nem is ittam belőle) és marha magas volt a vérnyomásom. 152/86. Volt kb. egy éve vérnyomásproblémám de az utóbbi időben eltünt, erre most megint előjön. Így nem igen merem tovább szedni viszont az edzés nem megy úgy mint vele. Létezik más alternatíva?

2014. szept. 14. 23:29
 1/4 tap bela ***** válasza:

Először meg kellene nézni, hogy az adott termék milyen összetevőket tartalamaz, és azon belül vajon melyik okozhat nálad vérnyomás problémát.


Találgatás szinten ;-)

ebben a termékben adagonként 200mg caffein van. Nem esetleg ez?!?!

... de részemről csak találgatás.

2014. szept. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nos, valójában a NO fokozó az csökkenti a vérnyomásodat. a probléma a kreatinnal, meg a koffeinnel van. a nitrox adagonként egy valag koffeint tartalmaz. és csodálkozol, hogy felmegy a vérnyomásod?


nyilván, valami olyan cucc kell, ami stimuláns, és kreatinmentes. De azoknál meg a pörgetést nem fogod érezni.

2014. szept. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Mindkettejüknek igaza van! Sajnos ezt benéztem. Nem igen vagyok jártas a táplálékkiegészítőkben. Tudnának olyat ajánlani ami edzés előtti és nincs benne koffein?


Köszönöm!

2014. szept. 15. 17:54
 4/4 tap bela ***** válasza:

Én inkább a stimulánsokat hagynám, és az egész testet felkészítő, ellátót választanék. Például, olyat, ami alapból 5-10g BCAA-at tartalmaz, arginint, citrulin malátot, és 1000mg c-vitamint, elektrolitokat.


Ezt sajét magad is össze tudod dobni, ha az alapaynagokat megveszed. Ez esetben már az 1 adagban lévő arányokat is saját magadnak tudod "belőni".

2014. szept. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!